İnternet karakterinizle gerçek yaşamınızdaki karakteriniz aynı mı?

Birçok insan sanalda olduğundan daha farklı görünür derler sizler rahat mısınız ? Benim rahatlığım şu yönde burada gizli olduğum için insanlara anlatmaktan çekindiğim konuları rahatça anlatabiliyorum hem başkalarından faydalanıyorum bilgi konusunda hemde başkaları benden faydalanıyor . Şimdi gidipte bir iş arkadaşına veya okul arkadaşına cinsel hayatınla ilgili birşey anlatamazsın ki çevreye meze edebilir seni dedikoduyla . Peki sizlerin karakterleri nasıl ?

0|0
136

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Dışarda da rahatım burda da.

Very gibi tıpkısının aynısı :)

1|0
    0|0
  • her zaman aynı karakterdeyim.

0|0
    0|0
  • Yoo,aynıyım, değişen bir şey yok pek. Takıldığım konularda ilgileniyorum vs.

0|0
    0|0
  • tesadüfün bu kadarı ki birebir örtüşüyor ne kadar enteresan..

0|0
    0|0
    • Ne güzel işte gizliniz saklınız yok demek ki ben çok titizim bu konuda özel hayatımı hiçbiryere dökmem ama buradaki gizlilik bu titizliğimi kaldırıyor :)

• buradada hiç birşeyimi dokmuyorum zaten :D

• aynıyım aslında fark yok ama bazen daha rahat olabiliyor insan

0|0
    0|0
    • Evet özellikle cinsel konularda birde aşk flört konularında falan sosyal çevreden bir iş arkadaşına okul arkadaşına anlatmak yerine buradan tavsiyeler almak daha güvenli oluyor

• fikrini söyleyenler objektif olduğundan her tavsiyenin iyi bir yanı oluyor. dediğin gibi dedikodu manyağı dolu etraf

• cnsel konuları herkezle konuşamyorm 1 kişi hariç tabi ama onn dşnda rahatm

0|0
    0|0
  • Ben aynıyım valla. İçim dışım bir zaten dertleşmek istediğimde açıkça soruyorum. Ama internet aleminde de bir kültür bir davranış biçimi var. Onlara uymaya çalışıyorum. Neticede sosyal ağ...

0|0
    0|0
    • Bazıları nasılsa sosyal ortam diye yapıştırıyor küfrü bu sosyal ağ kültürüne çoğu insanın uyduğunu düşünmüyorum . Ama ben gizliliği severim karakterim dolayısı ile kimsenin sorunlarına karışmam , kimsenin de derdimi dinlemesini beklemem ama toplum yapısı ile biraz sert bir toplumuz ben şahsen bazı konuları iş okul arkadaşlarına danışmaktansa sitede sormayı tercih ederim .

• Kesinlikle en doğrusunu yapıyorsun zaten. Böylelikle psikolojini ayakta tutabiliyor aynı zaman da acaba sırlarımı ortaya döker mu vb. korkular yaşamıyorsun.

• Evet psikoloji herşeydir çağın vebasından korunmak lazım .

• Ben burda da koruyorum bazı konularda gizliliğimi.

Kimse bilmese de kimliğimi çok çok rahat değilim.

0|0
    0|0
    • Yani haklısınız yaşadığınız bazı olaylardan size yakın olan birileri varsa anlayabilir kimliğinizi

• ya allah askına kimligin ortaya çıksa ne olucak merak edıyorum artık çıkın su huylarınızdan abi biraz özgür olun yaşamı boyle kısıtlamayın kendınıze ya.

• Herkesin reelde sosyal çevresi bir değil sizin çevrenizde yadırganmayan bir durum başkasının çevresinde yadırganabilir hatta dışlayabilirler gizlilik kalksa insanlar ne hale gelir düşünmek bile istemiyorum kaos çıkar .

• Tıpkısının aynısı.

1|0
    0|0
  • burada yazarken çok çaba sarf etmiyorum, hayali kurgulara gerek duymuyorum.aynıyım beyaa

0|0
    0|0
  • neden farklı olsun ki aynıyım

0|0
    0|0
  • Neden farklı birisi olayım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Reelde de sanalda da aynı kişiyim. Tabularım yok, şu cinsellik konusu hele hele hiç "tabu" değil. Ablamla da konuşmuşumdum okul arkadaşlarımla da. Bu hayatın bir gerçeği, konuşulmadığı için bu kadar sağlıksız yaşanıyor. "Çevreye meze edebilecek" türden kişilerle samimi değildim.

0|0
    0|0
    • Konuşulmamasından ziyade ''çevreye meze edebilecek'' insanlar yüzünden sağlıksız kalıyor bu konular . Samimi olsan güvensen anlatılır zaten ama benim demek istediğim etrafımızda pek güvenli insan yok hepsi dedikoducu arkadan konuşan yargılayan tipler zaten çokta sosyal bir insan değilim durum böyle oldumu gizlilikte kaçınılmaz oluyor .

• Konuşulmadığı için sağlıksız. Konuşulmuyor, hayatın basit bir gerçeğini yok sayarak gizliliğe itiyoruz, sonra o şey yüzeye "aşırı merak" şeklinde geri çıkıyor. "Aşırı merak" o kadar sorun yaratıyor ki, cinselliğin bir suç ve ceza olarak algılandığı ender ülkelerdenizdir

• farklıyım dışarıda.ortamına göre değişirim.mesela okuldakileri sevmem soğuğumdur orda.ama başka da arkadaş ortamında burdan daha çılgınım.

0|0
    0|0
    • Okula giderken bende öyleydim herkesle mesafeliydim karışmazdım hiçbirşeye . Şuanda çalışıyorum hala öyleyim . İnsanların fesatlık yapmayacağını bilsem düşüncelere göre yargılamayacağını bilsem aynı çılgınlığı reel hayattada yapardım ama olmuyor işte .

• aynen müdür iyi anlaştığım kişilerse burdan daha çok samimiyet gösterirsin.

• gercek yasamda klark kent iken internette supermenim

0|0
    0|0
  • burda nasılsam gerçek hayatımdada burdaki gibiyim

0|0
    0|0
  • aynıyız relax ;)

0|0
    0|0
  • 100 de 95 aynı..

0|0
    0|0