Tanımadığınız birileri tarafından yapılan saygısızlıklara karşı tepkileriniz..

soru başlığı ne açıklayıcı oldu öyle.. dediğim gibi tanımadığınız birileri tarafından sokakta, alışveriş merkezinde, cafelerde size yapılan saygısızlıklara karşı nasıl tepki gösterirsiniz.. başınızdan neler geçti ?

bir keresinde sigara içiyor diye bir adamla kavga edecektim. koskoca adam kalktı allah ın yeri içerim dedi ya. gülmekten ciddileşip dövemedik tabi :D

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sessizliğimi korurum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben söylenmeye başlıyorum,duyuyolar. hele avmlerde o çocuklarını ortaya salmış anneler ve o çocuklarla sınavım her geçen gün artarak devam ediyor.

0|0
    0|0
    • çocuk deme çatır çutur ağlarlar bir de.. ağlama efektini tam veremedim ama anla çok sinir oluyorum :D

• ben bir kere burnumu sildiğim mendili yere attım diye amcanın biri arabamın camını kıracaktı neredeyse ne yaptım amca cebine mi koydum sümüklü mendilimi dövseydin bari dedim söylene söylene gitti:) dalgınlık arada oluyor hoşgörülü olunmalı aşırı kaba ve saygısızca davranılmadığı sürece

0|0
    0|0
    • o hoşgörü süresi çok kısa sürüyor bizde haklısın.. dalgınlık oluyor ama bunun mazeret olmaması lazım bence. 2 saat boyunca elimde bir şişe taşıdığımı bilirim :D

• bence de tepki gösterılecek bır durum ben sıgara izmarıtını atmak ıcın bıle çöp arıyorum

• yani normalde ben de yapmam ama dalgınlık işte arada oluyor

• catarım.. heleki kafam bozuksa dünya onunmus gibi haraket edemez kmse

0|0
    0|0
  • bildiim herkes saygısızlıga küfürle cevap verio... kadın erkek.. bn suratına tatlı tatlı bakıorm..tansmaya gelincede diorm ki yaptgın ayıp

0|0
    0|0
    • tanışmaya gelince mi ? tartışmaya gelince mi ? :D tatlı tatlı mı bakıyorsun :D noluyoo şş :D

• Görmezden gelirim. Onları da sevelim asdsa

0|0
    0|0
  • iki kere mağazalardaki asansöre bendem sonra binim benden önce düğmeye basan olmuştu ineseye kadar söylenmiştim

0|0
    0|0
    • içinden mi

• içindenmi deyince başka birşey ima ediyorsun sandım ondan biraz kızdım özür diliyorum başkada yazmıyorum :D

• aa ne güzel. özrünüz kabul edilmiştir iyi geceler :D

Erkekler Ne Diyor 3

• küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışırlar.

Seçim sizin mösyö :)

0|0
    0|0
  • Saygısızlık yapabilmesi için çok cesur ve çevik olmalı..

0|0
    0|0
    • cesuru anladım da çeviklik ? :D direk kafa göz girerim diyorsun galiba :D

• Saygısızca konuşması için cesur olmalı benden gelecek tepkiye karşıda benden daha fazla çevik olmalı..

• doğru anlamışım o zaman :D

• pislik yaparım sıkıntı çıkarırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...