Profil fotoğraflarıyla ilgili...

bazıları kendini pazarlar gibi fotolar koymuyor mu?birde merak ettiğim çakma foto kullananlar benzedikleri kadınların fotolarını mı kullanıyorlar olmak istedikleri kadınların mı?önemli olan erkeklerin dönüp bakmasını sağlamak kendisini fotoğraftaki sanarak havalananlara ne demeli?buna bir tek ben mi uyuz oluyorum?

• Evet, bende uyuz oluyorum...
    A seç
  • Hayır,bence olabilir...
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar zaten herkes istediğini koyuyor ona bir şey demedik :D
herkes kendininkini kullansın falan demiyoruz arkadas :D

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Kişi ile sınırlandırmıyorum fotograflarımı.Kafama estikçe de değiştiriyorum.Kişiel fotograflarımızı kullanmak zorunda değiliz.

1|2
    0|2
    • evt farklı bıse demedım ;)

• biz eski sözlükçülerdeniz gardaş laf yarıstırmayı ben baslatmadım bosver siz kaldırmaya devam edin ;) herkesın ısı neyse onu yapsın :D

• Cümlelerinde bile artniyet var.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne kadar uyuz olsan da bu tarz konusma hakkina sahip degilsin. Terbiyesizce bir yaklaşim. Saygili olmalisin.

2|2
    0|4
  • profil fotoğraflarım kendimin olur genelde. 'ben olmak' için. bu kadar basit. kendimi, fütursuzca lanse ettiğin şekilde burada teşhir edecek kadar basit bir kişilik değilim.

1|1
    0|2
    • kendimizi lanse etmekle ilgili kısımda aynı dusunuyorum ...ama ben degıl at var :D ancak kımsenın ılgısını cekmek ıstedıgımden degıl at sevdıgımden :D

• bende de enfes bir avrat var. kime ne? ayrıca sen aynı fikirde ol diye değil, üslubun'un nahoş olduğundan dı !

• Ben evde böyle ağlıyorum.

0|1
    0|1
  • herkes istediği gibi düşünüp davranabilir, kimseye kilit vuramazsın

0|1
    0|1
  • Evet, bende uyuz oluyorum...

0|0
    0|1
  • Ben Marilyn'i sadece sevdiğim için koydum. Güzel bi kadın.

Herkes istediği profil resmini koymakta özgürdür. Kimseyi koyduğu resme göre yargılayamazsın.

0|1
    0|1
    • koydugu resme gore yargılarım işte :D

• İşte dedimya bu biraz kişinin karakteri ile ilgili. Sende insanları profil foroğraflarına göre yargılıyorsun.

• degerlendırmelerde herseyı dıkkate alırız degıl mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ewet uyuz oluyorum fakat yinede kişilerin kendilerine saygılı olmalısın hem sen en başta kendi resmini koymamışsın bende koymadım ama biraz saygı başka bişey değil

0|0
    1|3
  • gerçekçi olucan beğenen şahsın kendisini beğenecek

1|0
    0|2
  • Sana fena halde katılıyorum,profillerine koydukları kadınlar sanıyorlar kendilerini.

0|1
    3|2
  • Söylediklerin sadece olmak istediği kişi gibi davranıyor bense kariyer veya resmi siteler hariç bir yere resmimi yüklemem

0|0
    0|1
  • isteyen istediğini koysun

0|1
    0|1
  • Sanalı ciddiye almaktan ne zaman vazgeçeceksiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...