Aşık olduğunuz kişiye yada oyle sandığınız kişi bir gün neden bana aşık diye sorarsa ?

aşık olduğunuz eşiniz yada sevgiliniz bir gün neden bana aşıksın diye sorarsa ne cevap verirsiniz?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• cevap verirse aşık değildir sevgidir.. aşkın cevabı mantığı yok bence kimsenin gözüne kaşına tipini kalbine aşık olunmaz o başka duygu..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• seni kader çıkardı karşıma.. aşkın zamanı yeri kişisi belli değildir.. kader ve aşk seni sundu bana.. seçim benimdi .. ama ilk bakışta vurulmuştum gözlerime.. ve ben bana ait değildim .. tamamen sana ait olmuştum o anda.. sonra gülüşün aydınlattı beni.. ve zaman hiç durmak bilmedi seninle geçirdiğimiz her solukta.. nefes almanın tadı bile değişik senin yanında.. her gece yatağıma yattığımda .. uykumdan önce sen geliyorsun bana.. ve ayaklarım benden bağımsız her fırsatta koşuyor kollarına.. imkansız benim sensiz yaşamam.. kader çıkardı karşıma seni ama.. ben farkında değildim senin bu dünyada olduğundan .. eğer farkında olsaydım.. beklemezdi aşkı ve kaderi.. ben gelirdim aşka ve kadere .. sana kavuşabilmek için..

1|0
    0|0
  • -için yada çünkü- tarzı sevgiler bana hitap etmediği için, "-rağmen"i tercih ediyorum. Bu durumda şu ana kadar bu tarz bir soruyla muhatap olmadım, olsam da zaten soran cevabı biliyor olurdu ;)

0|0
    0|0
  • seni sevmek için gönderildim

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki bi b.k yedik ama hayırlısı :D

0|0
    0|0
  • yüreğime sormak lazım söz geçmiyo ki

0|0
    0|0
  • gönül bu aka konar bkada konar derim. o düşünsün dursun akmıyım bkmuyum diye :)

0|0
    0|0
  • sen ben neden seviyorsan o yüzden derim :)

0|0
    0|0
  • yoksa sorusuna bi cevabın, bence bi gözden gecir ilişkinizi ;)

0|0
    0|0
  • kendimde cevabını biliyor muyum acaba ?

0|0
    0|0
  • benimle alakası yok gönlüm seni seçti derim

0|0
    0|0
  • ah bi bilsem derim

0|0
    0|0
  • aşk bu nedeni mi olur derim

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman cevabını vermem, yoksa büyü bozulur ;)

0|0
    0|0
  • ağzına mermi sıkarım benim gibi adam aşı kolmuş bir de soracak horospi

0|0
    0|0
  • hım bı dusınıyım bakıyım

0|0
    0|0
  • niye dediğin için aşkım

0|0
    0|0
  • güzel olduğundan aşığım derim güzel olmayanlara aşık olmuyorum

0|0
    0|0
  • aşk bu nedeni mi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sn su içmeden durabilrmisinn yada yemek yemeden derdim):)))

0|0
    0|0
  • aşk nedensizdir.

0|0
    0|0
  • "Sen seçilmiş insansın."

0|0
    0|0
Yükleniyor...