Kendimden tiksinir oldum.

Kız arkadaşım beni terk edeli 1 ay 10 gün oldu hayattan 1gram zevk almaz oldum ayrılık sebebi sınıf farkı ailesinin baskısı ile oldu. Şimdiki halim ile 2 ay önceki halim arasında çok fark var önceden de alkol alırdım ama haftada 1 veya 2 şimdi okadar fazla içiyorum ki ertesi gün uyandigimda belli bi yerden sonrasını hatırlamıyorum belki 2 günde 1 öğün yemek yiyorum 87 kg dan 71 e düştüm sigara da keza fazla içmeye başladm arkadaşlarimin telefonlarını açmiyorum hic birşey yapmak istemiyorum işten ücretsiz izin aldım ne yapacağımı inanın bilmiyorum bu halimden nefret eder oldum ne yapmam gerekiyor nasıl unuturum nasil geçer bu his?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• seni cok iyi anlıyorum çekilmez bi durum bende senın gıbıydım takıntılıydım ama ben bu takıntıdan kurtuldum düşünme sana onu hatırlatacak seylerden uzak durmalısın nebilim müzık falan dinleme nedesek hoş gelmicek sana gönül bu böle vakalar cok nadirdir erkeklerde şaşırdım acıkcası ara konuşun biraz ısrarcı ol tekrar deneyelim falan desen senın anlattıgın konudan ibretse düzeltebilirsiniz aslında bilmıyorum gerçekten umursama işine git kendini mesgulıyetine ver...YA MÜCADELE EDİCEKSİN YADA KALBEN VEDE BEYİNDE TAMAMEN BİTİRCEKSİN YAPCAK BİŞİ YOK GEÇMİŞ OLSUN...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aradın mı hiç bi konuşsanız

0|0
    0|0
  • Senin adına üzüldüm, silkelenip kendine gelmen lazım. Hayatın sonu değil, insan alışmaya alışmış bir donanıma sahiptir eğer unutup yenı bir sayfa açmak istersen başarırsın yeter ki iste.

0|0
    0|0
  • bu sekil hic unutamanki calis en sevdigin arkadasinla fakit gecir

insan icine cik kapanma eve

0|0
    0|0
  • ama ben çok üzüldüm yaaaa kötü bi durumdasın böle erkek varmı hala şaşırtıcı benimkide küs olduumuz zaman içerdi arardı ama gülmekten kırar geçirirdi beni tatlı bi sarhoş olurdu 3 gündür konuşmuyoz bizde ayrıldıkmı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Oo kendini cok salmissin sen ya naptin boylee hemen toparlanmalisin insan icine karismalisinn hayat devam ediyooo

0|0
    0|0
  • kendine bence çok yazık ediyosun yapma işten izin almakla hata yapmışsın kafanı dağıtacak bişeyler olmalı yoksa böyle başa çıkamazsın ezik olma dimdik aykta dur yıkmasın seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beni iyi dinle koç başımdan 6 tane kaza geçti biri ağır oldu tekerlekli sandalyede yaşamak durumunda kaldım yılmadım ! Ardından kendi muhasebecim bana 85 bin tl lik bi kazık attı vergi dairesine ödediğimle beraber 170 bin tl sokağa haybeye para ödedim yılmadım ! hayatımda 1 kere sevdim ama masallardaki gibi sevdim ve öyle tanıştığım bir sevdiceğim vardı kanserden öldü bir köşede garip kaldım yılmadımm ardından babamı kaybettim yine yılmadım ! Şimdi bana söylermisin ? BİR KIÇI KIRIK İÇİN SEN YILIYORMUSUN HAYATTAN ? Alternatifçi ol Allaha sığın etrafında birtane insan olmasada tek dostun ve yaradan Allaha sığın ve yoluna kaldığın yerden devam et Ve Sana benden abi nasihati hiçbir zaman soruna odaklanma çözüme odaklan herzaman alternatif düşüncen olsun dünyada 7 milyar insan var meraklanma yanlız kalmassın asla ama senin canındanda hiçkimse kıymetli olamaz bunuda unutma ve kendine gel sevgiler...

0|0
    0|0
  • 1 ay 10 gündür içerek bir yere varamadığına göre, birde tersini dene. Kaybedecek bi'şeyin yok sonuçta. Denemekten zarar gelmez. İçkiyi bırak, sigarayı bırak, işe başla, kütüphaneye git kucak dolusu kitap al okumaya başla. 1 ay 10 gün değil bunları sadece 10 gün kadar dene... Bi'şey kaybetmezsin şu anki halinden değil mi? 10 gün yap sonra sonuca kendin karar ver.

0|0
    0|0
    • Dediklerini yapmak istiyorum ama olmuyor içimden gelmiyor fena halde takıntı yaptım.

• Kendinde bu gücü şuan için bulamayabilirsin. Güvendiğin bir yakının yada büyüğünden destek alabilirsin. Zaten içinden gelmeyen şeyleri söyledim sana. Gelmez, tek bir anlık silkelenme ile yapabileceğin cesaret isteyen şeyler. Denemekten zarar gelmez dediğim gibi... Sonuçta geri yine içine dönebilirsin karar senin...

• acıyı cekeceksin başka caresi yok ancak şunu aklında tutmaya calış onu unutacam derken kendinide kaybetme

0|0
    0|0
  • usta, hiç yorma kendini. cıkmaya calıs o moddan. arkadslarınla otur konus anlat derdini. cok faydası oluo. dünya sadece ondan ibaret değil heba etme kenidini.. Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Abi silah var vuralım mı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...