O mesajı başkasına atarken size mi attını düşünürdünüz ?

gece sevgiliniz uyuyorum dyip yatsa sonra 1-2 saat sonra offff diyerek mesaj atsa siz 5-6 tane noldu ? ve benzeri mesaj atsanız mesajınıza 10-15 dakka sonra ''uyuyorum ben iyi geceler '' yazsa sonra 45 dakika sonra gecenin köründe ''lanet olsun sana '' sazsa durduk yere ve neden diye sordugunuzda uyumamıssın dese tüm sebeb olrak bunu gösterse ne derdiniz ne düsünürdünüz . o mesajı baskasına atarken size mi attını düsünürdünüz ?

Fikrinizi almak istiyorum

Güncellemeler:
..

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• bi' şizofrenle sevgilisin.

0|2
    0|0
    • Evet, Bunu Yapan Herkes Şizofreni Tebrik Ediyorum Sizi ve Artı...:( Ne Kadar Saçma !

• Bu Düşüncenize Bile Anlayış Gösterirken, Bu Düşünce ve Bunun Gibi Düşünceleri Başkasının Bu Kadar Kaideye Alıp Yanlış Bişiler Yapması Ondan Çok, Sizi, Beni Üzer.

Kimsenin Üzülmemesi Dileğimle, Özürdilerim Bayan İyi Geceler.

Kızlar Ne Diyor 16

• Bence hallenmiş o dellenmiş bişeyler olmuş hırsını senden almaya calısıyo bi tek sen varsındır sataşacak trip atıyo sucun yokken :D sen yıne de işini sağlama al derdi vardır derdini dinle

0|0
    0|0
  • psikolojisi bozuk sanırım bi türlü söylemek istediklerini söyleyemiyor sen uzak dur en iyisi

0|1
    0|0
  • kafası iyi değilgaliba derim

0|0
    0|0
  • ilgi beklediğini düşünürüm uyucam dedikten sonra noldu diye ısrar etmediğim için böyle yapıyodur 5 6 noldu mesajın yetmemiş kıza :)

0|0
    0|0
  • Daha önce yaşadığınız unutamadığı problemler varsa o aklına gelmiş olabilir ya da rüyasında başka şeyler görmüş olabilir. Ya da diğer ihtimal başkasına atacağı mesaj sana atmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Sana atmış tabiiki de. Daha gönül alıcı ve 'derdin derdimdir, anlat bana derdini' tarzında mesajlar atmalısın. Senden ilgi bekliyor, büyük bir ihtimalle.

0|0
    0|0
    • bir cok seyi konusuyoruz , bir sürü noldu askım sorun ne canını ne sıktı neden uyandın tarzından mesaj attım hic birine cevp vermedi sadece 15 dk sonra uyuyorum ben iyi geceler yazdı

• Kız arkadaşının yaşı kaç?

• biyormusun takmam ve sorunları olan birisi olduğunu düşünürm

0|0
    0|0
  • uyku arasıda kafa gidip sersemlemiş olmasın

0|0
    0|0
  • alenen ortada durum sanki

0|0
    0|0
  • guzel olmus ya kiz sadece onun icin bu kadar ugrasmana bilr hayran kalir emeginin bosa gitmeyecegini bil

0|0
    0|0
  • ya senden bşka sevgilisi varsa ?

0|0
    0|0
  • Uyuyorum demek artık sen de uyuyabilirsin ben uyuduysam senin için de gün bitti demektir. Faceden vs başka bir kızla konuştuğunu uyumadığını gördüyse kıskanıp atmıştır sinirlenmiştir. Neden başkasına attığını düşündün ki?

0|0
    0|0
    • kimseyle konusmadım . bilmiyorum neden öyle düsündüm :(

• Eğer gün boyu ilgilenmediysen uyuyorum dedikten sonra konuşacağını düşünüp hayal kırıklığına uğramış da olabilir. Öyle düşünme öyle bişiy yok :)

• bu olaydan önce baska bisey yasanmadıgına emin misin ?

Baska bi davranısına kızdıgı icin boyle tuhaf davranıyo olabilir ?

0|0
    0|0
    • hayır hic sorun yoktu uyumadan önce , konustuk konustuk normal sekilde , sonra uykum geldi dedi tamam dedim ama yine baya bi süre knstuk snra uyuyorum gözler gidiyor dedi ve uyudu 1-2 saat sonra bu olay oldu

• Bence fazlasıyla ilgi bekliyor senden. Duygusal bi dönemden geciyor olabilir. Kızlarda arada bir olur bu. Sakin ve olabildigince nazik davranmaya calisarak sorunun kaynagını bul

• Küfür ederdim.

0|0
    0|0
  • sorunları büyük sanırım kız arkadaşının

0|0
    0|0
  • kız dengesiz uzaklaş hemen...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba Rxlmn.

Gerçekten Bana Böyle Bir Mesaj Gelse, Artık Ne ve Nasıl Anlarsın Sen Bilmem Ama Ona

''Senin Yaptığını Yapıyorum'' Derim, Artık O Düşünmek Zorunda Kalır. ^.^

0|0
    0|0
  • Selam Fikri mi?

0|0
    0|0
  • Kural 1:

psikopat kızdan uzakdurcaksın

0|1
    0|0
  • Kız arkadaşının psikolojik sorunları var galiba

0|0