Bir insan nasıl kokoreç yiyebilir?

merhaba arkadaşlar, ben her sabah 27 dk koşarım, koşmazsam o gün benim için cehennem olur, bu gün biraz geç kalktım 12 gibi, çıktım koşmaya hemen tabi, bir baktım köşebaşında bir grup genç bir şey yiyor, yanlarına doğru yanaştım ve yedikleri şeyin kalın bağırsak olduğunu gördüm, o kadar duygulandım, o kadar üzüldüm ki anlatamam, bi insan o cillop gibi etler dururken o bağırsağı nasıl yer? nasıl fakir olabilir dedim bu kadar içren içe yanarak... ama durumun öyle olmadıgını anlamam uzun sürmedi, kendilerine kebap ısmarlayabileceğimi söylediğim bir grup gençlik bana 'abi ne kebabı mis gibi kokoreç yiyoz işte offf' dediğinde yıkıldım, kahroldum... insanımız nereye gidiyor? bu şekilde avrupa birliğine nasıl gireceğiz? kokoreçle sakatatla uğraşmaya devam edersek bize yakında vize bile vermezler, kelle paçaya girmiyorum bile bakın, girmiyorum çünkü midem kaldırmıyor, oh my dolar :(

0|0
1914

En İyi Erkek Görüşü

• Zevkler ve renklerin tartışılmayacağını biri şuna anlatsın lütfen.

3|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• haklısın cool bence herkes siyah havyar yemeli :)

0|1
    0|0
  • O my dolar oauahaha koptum ya o my euro :D

0|1
    0|0
  • sen kelle paça yemedinmi ya öl sen ööölll...

0|0
    0|0
  • hahahahaha onlara dolarının ucuyla gül coooll :D

0|1
    0|0
  • Sakatat bana göre degil..

0|1
    0|0
  • Sen de olmasan biz nasıl güleriz :)

0|1
    0|1
  • karnım aç...

canım çektiiii şimdi...

ufff yha kim dışarı çıkacak şimdiiii...

şampiyondan kokoreç siparişi veriyorummm...

yanında ayran ve acı biber =)

arkadaşım benim suçum değil...sen aklıma getirdim :D

0|0
    0|0
  • 56 tane yiyebilir mesela

0|0
    0|0
  • Bende yiyemiyorum ohh my kuruş

3|0
    0|0
  • tabi bu tipleme gerçek değil o yüzden soruyu ciddiye almıyor ve gülümseyip geçiyorum =)

birde dakikliğa bak abi 26 değil 28 hiç değil sadece 27 dk :D :D

0|0
    0|0
  • işkembe,kelle paça,dil,kokoreç bunlara laf yok aslanım

0|0
    0|0
  • kokoreeçççeee gellll =))

0|0
    0|0
  • senn dişi versiyonların http://www.youtube.com/watch?v=9wlz-ZTPFDI

0|0
    0|0
  • Ayni fikirdeyim kokorec nasil yenilir hele kelle paca felan..

Gercekten icler acisi:P

0|0
    0|0
  • sakatattan nefret edıyorum

0|0
    0|0
  • kokoreçin yerini tutar mı o tadı yok mu o tadı.. :)

0|0
    0|0
  • Hahahahah Omd ! :d

0|0
    0|0
  • nasıl havyar çiğ balık yerse oda öyle herhalde

0|1
    0|0
    • aynı şey mi ya? al bi havyarella sabah kahvaltısında sür ekmeğe bak kahvaltıda bile nasıl gidiyor.

• işte ben hepsininden iğreniyorum.sana afiyet olsunnn...

• http://www.youtube.com/watch?v=SreZm_0uvtQ bu kızla evlendirelim seni.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ya arkadaş anladık burjuvasın da bunlar nasıl sorular.. İnsan nasıl kokoreç yer ? Bas baya ekmek arası götürür yani.. Ağzının tadını bilmiyorsan suç kim de ola ki ?

4|3
    0|1
  • Kokoreç etten pahalı bilgin olsun. Parayla b*k yemenin tadı hiçbir şeyle değişilmez. Bayılırım kokoreçe :))

2|1
    0|0
  • şahsen ben kokoreçimi, himalaya tapirlerinin eşsiz diyarı shangri la dan getirtiyorum, altın suyunda bekletip, elmas bıçaklarla ince ince kıyıyorum. Emrimdeki Fransız konsolosuna da ekmek getirtiyorum, kokoreç sevmeyenlerin üzerine de benjamin franklinin hayaletini salıyorum. parasıyla değil mi? ben de kendime parayla hayal gücü implantlattırdım:D

1|0
    0|0
  • Ooo bayılırım kokoreçe bazen krizim tutar , atlarım jetime ümraniyeden üsküdara inerim kokoreç yerim dönerim sonra evime .

1|0
    0|0
  • tarihe baktım 27 dakika önce sorulmuş, bu kadar olur:)

1|1
    0|0
  • Kokoreç kalın bağırsaktan yapılmıyor ki? Düzgün bir yerde yersen ne yalan söyleyeyim tadı hiç fena değil.

0|0
    0|0
  • niye keşke olsada şimdi yesek kasabımım ben hemde mumbar da öneririm ondan sonra uykuluk böbrek kavurması ohhh

0|0
    0|0
    • ıyyyy bi de kızlarla öpüşüyosundur onu yiyip :( ben kız olsam senle öpüştükten sonra deterjanla ağzımı çalkalardım.

• senin gibi entel olup çiğ balık yiyeceğime kavurma yerim daha iyi

• dostum sen ne kullanıyorsun :)

0|1
    0|0
  • Troll adam zeki ve gözlemci olur.. Bi kere o kokoreç dediğin şey kebaptan pahalı yani gene epic fail olmaktan kurtulamadın mal adam

povercloked2'yi mezarından çıkartıp getirtmeyin bana

1|0
    0|0
  • Bir insan nasil olurda kokarec gibi dunya harikasi bir yiyecegi yemez aklim almiyor :(

0|0
    0|0
  • Biz burada kokoreç yiyiyoruz sen git bide çin e adamlar köpek yiyiyor. Yani biz gene iyiyiz. :D

0|0
    0|0
  • kokoreç yemeyen servetine tükirim

0|0
    0|0
  • kokoreç afiyetle yenir.

abi sabah akşam bacon da sıkıyor be.

0|0
    0|0
Yükleniyor...