Terk edilmesi gereken kadının özellikleri, belirtileri nelerdir?

Terk edilmesi gereken kadının özellikleri, belirtileri nelerdir?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• kaprisli,çok soğuk,bütün adımları sana attıran herşeyi senin yapman gerekiyormuş gibi davranan,kendi dediği olsun isteyen,çok alıngan dengesiz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok dırdır yapan, arayıp sormayan, her lafı dalgaya vuranı sepet havası yapıcan.

0|1
    0|0
  • eğer beğenmediğin huyları varsa karşısına geçip olmayacagıni dile getirsen daha Hoş Olur terketmek ne korkunç bir kelime olmuş

0|1
    0|1
  • dırdırcı-şımarık-yalancı-gözü dışardaysa hemen terket.

0|1
    0|0
  • iffetsiz sadakatsiz kişiliği oturmamış her insan terk edilmeyi hak ediyordur sanırım

0|2
    0|0
  • herkese sarkan,kendini begenmiş , paranı yiyen, ismail yk hayranı, yalancı çok erkeksi, dangalak, sokakta bir elinde sigara agznda sakız bagırarak yürüyen.,.

0|0
    0|0
  • dırdırcı,yalancı,sinsi bu üçlü dünyanın en güzel kadınında da olsa kaçın:)

0|0
    0|0
  • Cok Yalanci ve sadakatsizlik disinda hersey konusarak halledilebilir diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Sadakatsiz ve yalanci

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• -sana saygı duymayan

-kurduğu cümlelerin nereye varacağını bilmeyen, seni cepte hazır gören.

-doyumsuz,memnuniyetsiz,isterik ve şımarık olan. (şımarıklık bazısına yakışır, yakışanda zaten şımarmak hakkım değil mi derken bile içini eritir.)

-yalan söyleyebilen, dürüstlükten uzak,bencil düşünen. Eninde sonunda patlar, ya ayrılırsın, ya o terkeder...asdsadsad

1|0
    0|0
  • vermiyordur, benden başkasına da veriyordur...

0|0
    1|1
  • nankorluk ve yalan bunun dısında gerisini bn haledirim...

0|0
    0|0
  • Seni hiç dinlemeden 2 saat boyunca konuşuyorsa :D

1|1
    0|0

• dır dır ölümden beterdir

0|0
    0|0
  • "Beni fazla sıkıyorsun"

0|0
    0|0
  • hacı sana ne içirdiler?

0|0
    0|0
  • tıpta buna bişey diyolardı unuttum.. kadının dötünde bi aşrılık meydana geldiği anda uzaklaşmak gerekir ki bulaşmasın

0|0
    0|0
    • fazla şımaran kadın mı bu bahsettiğin?

• yaklaşık... bir de,haksız olduğu halde haklıymış gibi tribe girenlerde de bu sendrom görülür

Yükleniyor...