Ben hoşçakalamadım , Sen güle güle gittin mi ....hayatınızda iz bırakan kişi oldumu hala gördüğünüzde yakan

Ben hoşçakalamadım , Sen güle güle gittin mi;

Beni bir vedaya sığdırdın ya, ben umut diye beklerken unut dedin ya hani, inan unutamam seni, Oysa koca bir ömür vardı bizi bekleyen, oysa nerede olursan ol kalbin hep benim için çarpacaktı, ruhun hep benimle olacaktı... İnan kandırmıyorum artık kendimi, Kaderle inatlaşmıyorum... Sen kendine neyi yakıştırdın bilmem ama ben sensizliği çok yakıştırdım kendime... Sen gittikçe, ben güzelleştim... Artık bu kaldırımları soğuk şehrin en zifiri yerindeyim... Ne senin gelmeye yüreğin yeter, ne de benim gel demeye takatim...Ayrı dünyalara doğru yol alırken, gün olur koparırım kendimi senden, Gün olur özlerim seni, gün olur hayal kurarım, hiç gitmemişsin gibi Ve birgün olur ki, unuturum seni... Beni unuttuğun gibi, Yine de kimseyi yerine koyamam, Yeniden sevemem, Ne göze alabilirim ne gönlüme...

Şimdi bir hayatın sıradan zamanları gibiyiz seninle, Değmeyiz hatırlanmaya Ve hep unutmaya az kala çıkarsın yoluma Öyle yokken, öyle silinmişken hafızamda, söndüğüm yerden tutuşurum... Sonra yine gidersin, Hiç yaşamamış kadar asi olurum, hiç yaşamayacak kadar bitmiş...!

link hayatınızda iz bırakan biri oldumu hala yıllar geçmesine rağmen gördüğünüzde kötü olduğunuz biri var mı yüreğinizi sızlatan yakan biri...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben unutmak denilen şeye inanmıyorum.. aşkta unutmak diye birşey yoktur bence.. şu anda herkes düşünsün gerçekten sevdiği insanların adlarını çatır çatır sayacaktır .. o yüzden herkesin hayatında vardır aşka dair bir iz..

1|0
    0|0
    • elbette vardır ama acı çekmek biter belki ama bir kişi diğerlerinden daha farklı benim için

• evet haklısın

• maalesef ki haklıyım..

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet hayatımı mahveden yüzügü elime verip giden biri olmuştu. ama duygusala bağlayıp kendimi üzecegime zamana bırakıp intikam alacağım günü bekledim, aradan tam 2 yıl geçti yapılanlar unutuldu kırgınlıklar bitti ve o gün geldi çattı. yüzügü elime verip gitti yerde aldım intikamımı. kısacası kimse için kendini üzmeye değmez. intikam hak edene yapılan çok güzel bir şeydir tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • bilmem hangisi doğru sevgili olmak varsa ayrılmak da var ama ayrılma nedeni önemli tabii bazen intikam almanı gerektiren durum olmuyor

• hakedenden intikam alınmalı bakalım..

• Vallaha ağlayıp sızlayıp üzülmenin hiç bi anlamı yok hakedene hakettiğini vereceksin !

• lan fena geldi şimdi okurken, olmaz olurmu tabiii...

1|0
    0|0
  • Biz neden böyleyiz sanki :)

1|0
    0|0
  • olmaz mı hemde çok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
    • :(( kötü

• herşeye alışmayı öğretiyor hayat.hakkında hayırlısı o olsaydı,şu an hayatında olurdu.acın bir gün geçicek,hep içinde bi yerde kalsa bile yaran kapanacak.

• çok doğru zaman işte biraz üzüleceğim ama sonra geçer sanırım

• gece gece bu çok ağır oldu yaaa zaten dert var kendimi okudum orda resmen 3 gündür konuşmuyoz yaaaa bittikmi onuda bilmiyorummmm

0|0
    0|0
    • o yazıda bende kendimi okuyorum üzülmeni istemezdim...

• çok zor bu işler yaaa ince bi sızı

Yükleniyor...