Hasan Şaş'ın "muhteşem" yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şaş, Gs-Rize karşılaşmasında dakikalar 79'u gösterirken, yaptığı yorumda, "Bu Rize nasıl gol atacak diye düşünüyorum. Çünkü ortada bir organize yok, baskı yok, güç yok. Şu 3-2'den nasıl kurtulayım diye bir reaksiyon yok. Sadece güzel güzel oyuncu değişiklikleri var. Kweuke bütün maç boyu 2-3 defa topa dokunabildi" dedi.

Hasan Şaş'ın bu sözlerinden yaklaşık 10 dakika sonra Hasan Şaş'ın, "Nasıl gol atacaklar diye düşünüyorum" dediği Rizespor 4-3 galip geldi.

Daha önce Beşiktaşın Mersini 5-2 yendiği maç sonrası "Mersini babam da yener" dedi , Mersin birkaç hafta sonra Gs ile berabere kaldı

İzlanda ile yapacağımız milli maç öncesi "bu takım topu eline alsa üç kere kalemize gelemez" demiş izlanda topu eline almadan bize 3 tane itelemişti.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hasanı bilmem ama basan Rizeydi 😊

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• yazık ya bu adama

0|1
    0|0
  • işe yaramayan herkes tv de

0|1
    0|0
  • Saçma bence çok taraflı yayın yapanlar yorumcu olmamalı.

0|2
    0|0
    • Hangi akla mantığa çıkarıyorlar bu adam gazete bile okumam diyen yorumcu

• Maçın başından beri oyunun hakimi Galatasaraydı. Üstelik karşısında skandal kararlar veren hakeme rağmen. Ama futbolda bazı böyle şeyler var çevirdiğiniz maçı bazen kaybedebiliyorsunuz. Hasan Şaş ın diğer açıklamalarına katılmıyorum ama dünkü gol gelene kadarki yaptığı açıklamalar doğru tespit.

0|1
    0|0
    • Kweukenin her an patlama yapacak bomba gibi olduğunu 5 yaşındaki çocuk bile bilir hatta maçtan önce buradaki bir soruda kweuke gol atar dedim adam tip gelmiyor diye eleştirmiş , maç boyunca rizenin 7 kaleyi bulan topu var hepsi son dakikada mi oldu

• Hasan Şaş ben iyi yorumcu demedim. Kendisini Galatasaraydan ayrıldığı dönem yaptığı açıklamalardan dolayıda çoğu kez eleştirdim. Sadece dünkü yaptığı tespiti begendim.
      Sergenin avukatı olmayabilirsin ama öyle bir algı oluşturmuşsunuzki sanki Turkiyede Bir Hasan popo olmuş. Turkiyede Popo olan birçok adam var Rıdvan Sergen bunların başını çeker. Bu kadar popo olan adamları önemsemek gerek Zaten bende dinlemiyorum.

• Sas a laf söylenmesi zoruna gitmesin yanlisa yanlış demeyen adam boştur benim için , o algıyı kim olusturduysa derdini ona anlatacaksin , şu an gündem Şaş bende onu sordum uzatmaya gerek yok

• Beklemezdim ondan böyle komik yorumlar :)

Bundan sonra tam tersini desin :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...