Elinizde olsa futbolda hangi kuralı değiştirirdiniz?

Futbol maçlarında yapılan hareketler,kurallara göre uygulanıyor.buna karar veren kişi siz olsaydınız hangi hareketi değiştirir ya da tamamen çıkarırdınız?neden?(bakalım mantıklı ve yaratıcı üyeler kimler)

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Taç atışında ofsayt olmaması kuralını kesinlikle değiştirirdim. Futbolcuyum ve defans oyuncusuyum. İnsan bazen o kadar konsantrasyonunu yitirebiliyorki arkadaki rakibi unutabiliyorsun taç esnasında. Ben çok üst düzey oynamamama rağmen bundan yakınıyorsan binlerce seyircinin önünde oynayan futbolcuların vay haline. Konsantra olmak onlar için daha zor. Ben olsam bu kuralı değiştirir, taç atışında bile olsa ofsayt kuralını uygulardım.

1|1
    0|0
  • Oyuncu değiştirme hakkını 4 e çıkarırdım,1 kaleci+3 oyuncu.Yani 3 oyuncu değişikliği yapılmış olsa bile kaleci değiştirme hakkı olsun.Ama kaleci hariç sadece 3 oyuncu değiştirilebilsin şuan olduğu gibi

1|3
    0|0
  • bence erkek taraftarı damsız almasınlar, en azından tezahüratlar daha edepli olur.. :)

1|0
    0|0
  • saha içinde hakem olmasın saha dışından dürbünle izlesinler.

1|0
    0|0
  • Tek farkla falan öndeyken oyunu soğutup skora yatma olayına sert cezalar verirdim ( kalecinin oyunu geç başlatması,yalandan kendini yere atmalar falan..En sinir olduğum şey

1|0
    0|0
  • 6 Yabancı sınırlaması. Ben kaldırayım diyorum onlar gelecek sezona 5 indireceğiz diyorlar. Hay Allah.

0|0
    0|0
  • gol :D kuralını :D

0|0
    0|0
  • Şu anda deplasman yasağını kaldırırdım fenere 5 atacağız kadıköyde tribünde olmak istiyoruz.fener nananızı ikmeye yemin ettik.

0|1
    0|1
  • taç olmasa daha güzel olabilirdi. duvardan çarptırıp çalım atmak falan.. :)

0|0
    0|0
  • orta sahayı geçen bir daha geri dönemesin. nba maçı gibi.

0|0
    0|0
  • Frikik kuralını...:D

0|0
    0|0
  • karma yapardım takımı.yarısı bayan yarısı erkek :)

0|0
    0|0
  • taç ayakla da atılabilirdi mesela :)

0|0
    0|0
  • eski den futbol delisiydim son 6 senedir artık ilgilenmiyorum ciddi anlamda ve oturup izlediğim zaman sıkılıyorum türkiye ligi zaten berbat uyursun kalırsın o derece. artık heycan katılması lazım. seyirci o kadar para veriyosa o paranın hakkını vericek takım. basketteki gibi artık şova yönelik seyirci gaza getiren . macı soğutmayan. çirkeflikten uzak. artistik çalımların olduğu maç olucak. o herif ayda 30bin dolar alıyosa o çalım atmasını seyirceyi çoşturmasını gladyötör oyunları yapmasını öğrenecek arkadaş.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ofsaytı kaldırsınlar.Bir de elektronik çağda , 4. hakem görüntüyü geri izleyerek karar versin tereddütlü durumlarda.

1|0
    0|0
    • ofsayt kaldırılsa her dakka gol olur bence ofsayt kalmalı bedavadan gol atılmamalı ama en azından ofsaytı doğru uygulasalar.hata 0 olsa ama maalesef.4.hakem izleyip gelene kadar çok zaman geçer ama yaratıcı:)

• Ekran saha kenarında olur.İki teknisyen de hakeme yardımcı olursa sorun çözülür.Biz kızların kafası bu ofsayta pek basmıyor doğrusunu istersen.

• ben biliyorum ofsaytı izlerken anlıyorum tabi ama diğer bayanlar için gerekli.

• Sahaya tükürme.

0|0
    0|0
  • Deplasman yasağını kaldırmak isterdim.,Ha bi de şu ofsaytı... Ofsayt mı değil mi diye bkmaktan deli olcam :)

0|1
    0|0
  • sarı, kırmızı kart. Bi' öldüresiye oynasınlarda kurtulalım asdsa

0|1
    0|0
  • ofsaytı çıkarırdım :P

0|0
    0|0
    • Sahadaki futbol arap saçına dönerdi o zaman, takımlar bir sistem içinde oynayamazdı.

• seyirci yasağı geliyo bayanlar gidiyo ya maça he işte o zaman biz evde sesi açamıyoruz ciyaklama sesinden değiştirsinler

0|1
    0|0
    • öyle deme ama bizde bayanız bizim işimize gelmez:)

• sadece bayanların gitmesinin ceza olarak değerlendirilmesini saçma buluyorum ben.yani isteyen bayan normalde de gitsin ama sırf bayan sesi olunca kötü oluyo :))

• ama erkekler kadar çok zararlı değiller ve boş oynayacağına bayanların izlemesi hoş.ceza yönünden bakarsan haklı olabilirsin tabi.

Yükleniyor...