18-28 yaş arası kişiler

18-28 yaş aralığındaki dişi bünyelerin hem yaşıtlarına karşı niye bu kadar (affınıza sığınarak) bir yerleri kalkık?

Bunların 30 yaşından itibaren evlenme telaşına girdikleri doğru mu?

Eğer öyleyse 30-35 yaşıma kadar tüm gönül işlerimi askıya almayı planlıyorum. Sonrasında geçen yılların intikamını genç bünyelerle alacağım.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• valla hersey diyebilirsin bana haklisinda ama dogru bu.

ben 20 yasindayim devamli cikmak isteyen tanismak isteyenler var ama ben hepsinde bir kusur buluyorum yok oyle yok boyle hata yaptigimin farkindayim ama engelleyemiyorum bu durumu

belki herkes benim gibi nankor degildir bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Açık sözlülüğünün karşısında saygıyla eğiliyorum. Karşı cinsin başı şeyleri kendine itifat etmesi gerektiğinin zamanı geldi bence.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Olgunluğa ulaşmakla alakalı diye düşünüyorum.

Birazda biz erkeklerden kaynaklı.fazla üstlerine düşmemizden dolayı herhalde.

Birazda bizde erkekli kızlı toplumca bir napolyon sendromu var herhalde...herkes kendini en iyi en kral görüyor...

(napolyon sendromu derken sadece boy takıntısı değil.Genel anlamda,fiziki görünüm,bilgi birikimi,mantık,terbiye vs çoğu konuda) ---- (hoş napolyonda çok kısa değilmiş niye sendromun adı böyle bilmem)

Örneğin şahsen tanıdıklarımdan yola çıkarak genelleme yaparsam rus kızlarında bu tarz bir eğilim yok.aksine çok alçak gönüllüler.Hatta erkekleride öyle arkadaş canlısı mütevazi insanlar. Fransız kız arkadaşım vardı,o ve abisi de çok mütevaziydi.

ama mesela bakıyorum bizde genel olarak bu mütevazilik,alçak gönüllülük kaybolmaya başladı gibi...Herkes demiyorum,ama böyle insanlar artmaya başladı

0|1
    0|0
    • Cok haklisin. Ustlerine dusuyoruz biraz(cok). Mutevazi birisini aramaliyim ayrica.

Yükleniyor...