Bayan arkadaşla kurulan dostlukta nasıl davranırsınız?

erkekler siz ne istiyorsunuz çok merak ediyorum.

diyelim ki kız arkadaşınızla dostluğa giden arkadaşlığınız var, siz nasıl davranırsınız ve karşı tarafın nasıl davranmasını istersiniz?

kız arkadaşınız sizi fazlaca yakın görüp 2 günde bir mesaj atsa yada arasa, yanlış anlar mısınız?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman demişim, kadın erkek ilişkilerinde arkadaşlık seviyesi tarafların birbirne dokunmasıyla/yakınlaşmasıyla aynı orantıdadır.

Eğer bir erkeği arkadaş olarak görüp ona sarılıyorsan, omzuna/beline elini atmasına göz yumuyorsan, yanı kısaca yakın temasın varsa, o erkekten arkadaşlık bekleme.

İstediği kadar seni arkadaş olarak kendine şartlandırmış olsun, yine de testislerin spermle dolu olduğu günlerde (ki her hafta yaşa göre düzenli olarak boşaltılması gerekiyor) sana başka gözle bakacaktır.

Ama mesajlarda özel/imalı durumlar yoksa mesajın sayısında öyle büyük bir mesele olacağını sanmıyorum.

Saygılar

1|0
    0|0
    • saygılar bizden :) bu arkadaş yanaktan öpme konusu hakkında daha yakın daha samimi olunacağını düşünüyorsa? bu nedir sence

• Hahaha... Bu kadar şeyden sonra anlamamanın sebebi belli oldu. Nöronları biraz yağlamak gerekiyor.

Soruna cevap: her sağlıklı erkek gibi seni sevişecek hedef olarak görüyor. Normal olan bu. Onun bu durumu ileri götürmediği sürece arkadaşlığını kesmen, seni çok ağır kezban sınıfına sokar. Yani anlaman için diyorum ki, sana ilgi duyuyor büyük ihtimal. Ama bu normal. Düzeyi koruyarak arkadaşlığını devam ettirmen en mantıklısı.

• :) nöron yağlamak , ilginçmiş.. açık sözlüyümdür cidden anlamamıştım :ss şimdi anladım çok teşekkür ederim yardımın için gerçekten anladım...

Erkekler Ne Diyor 22

• bir bayanla dost olmaya karar verdiysem, kız beni istediğini belli ettiyse, hiç gideri yoktur ama muhabbeti iyidir, kankam olur. diğer türlü kızdan dost olmaz...

1|0
    0|0
  • Erkek harbi değerini bilense . Bu aradaki bağ dostluksa ilerde bir gün karşısına çıkıp seni seviyorum demeni önermem . Zaten hal ve davranışlarından anlarsın . Ama bu kadar yakınlığın işin içine şeytanın gireceğinden emin ol öyle davran bazen çok özenle bakarsın bazende bakmadığında halde çok özenelirsin karşı taraftan ;)

1|0
    0|0
  • erkekle kız arasındaki dostluk biraz zor aslında çünkü en az bir taraf karşıdakine ilgi duyarsa bu tabi zamanla aşka dönüşür ve o kişi de sizle arasındaki arkadaşlığın bozulmasından korktuğu için bunu size açıklayamaz arkadaş gibi davranır, siz ona birisinden hoşlandığınızdan bahsedersiniz o kahrolur ama yine de sizin mutluluğunuz için size destek olur, sonra siz gider başkasıyla olursunuz ve o kişiye yazık olur. benim görüşüm bu yönde

1|0
    0|0
  • ben bir erkekle bir bayanın eğer birbirlerini çok uzun yıllardır tanımıyorlarsa dost arkadaş olabileceklerine inanmıyorum. erkek kendine engel olamaz nekadar birşey yapmasa belli etmesede mutlaka içinde birşeyler vardır. çünkü inanın bizdeki nefis aklımızdan daha etkili. en azından ben bu düşüncedeyim. çogu kişi katılmaz bana aynı fikirde olmaz ama ben buna inanıyorum.

1|0
    0|0
  • olağan durumlarda benim de tavırlarım olağandır.kız diye gereksiz nezakete gerek yok gereksiz nezaket sahtekarlık olur.neyse o yani.

mesaj a gelince kızlar mesaj atmasın ya :) ünlü harfleri yazmıyolar okuyana kadar yeni bi lehçe doğuyo anasını satim :)

1|0
    0|0
  • tabıkı yanlıs anlarsın bı ama bu arkadaslıgınızda neler paylastınız ne kadar sure gectı bunada baglı yanı tutupda 5 yıllık arkaDASIM BANA IKI GUNDE BIR DEGIL BELKI HERGUN MESAJ ATAR SORUN DEGILDIR BU

bırde dıger soruna cevap verıyım bazı erkekler vardır kı cıdden cok yakın dostlarını bıle fırsatını bulunca yanlıs hareketler yapabılır ama bazısı delıkanlı cıkar dusunmez böle seyler anlatabılıyor muyum

1|0
    0|0
  • anlamam ben yalnış

1|0
    0|0
  • dostluğa gitmez hiç bi karşı cinsle olan arkadaşlık

sadece kız çirkinse olabiliyor-var öyle bi dostum yıllardır

ya da iki taraf da normal bişeyse kız veya erkek dayanamıyor açılıyor

daha geçen ay 8 senelik arkadaşım teklif etti

sonuç mu arkadaşlığımz da bitti

1|0
    0|1
  • vallahi ben yay burcuyum burcumda yazanda sevgilisyle kankası arasındaki fark anlaşılmaz o kadar yakın dost olurlar ilgi gösterirler diyordu ben yanlış anlamamda karsı taraf anlıyor bu yuzden bazı yakın dusundugum arkadaslarım benden uzaklasmıstı

0|0
    0|0
  • Etkilendiğim birini yanlıs anlayabilirim çok yakın olursak çünkü meyilim vardır ona

Ama Arkadaş gibi kardeş gibi kanka gibi Dost gibi :D dertlestigimiz güldügümüz öyle erkek arkadasım gib takıldıgım kız arkadasımda var onları anlamam yanlıs

1|0
    0|0
  • ben çok samimi olduğum bi arkadaşım var kızla çok iyiyiz 2 senedir herşeyimi paylaşırım her sırrımı anlatırım ona ama bilmiyorum sürekli görüşmüyoruz biz gerçi ben içedönük bir insan olduğum için olabilir ama önemli olan gönülden bağlı olmak

1|0
    0|0
  • Ne kadar sıklıkla konuştumuza değılde neler konuştuğumuza bakarım, oradan anlaşılır durum

1|0
    0|0
  • suyu ısıt geliyorum derdim.

1|0
    0|0
    • ee ne dicem ,benim bayan arkadaşlarım var çokta samimiyim , belden aşağı çok konuşurum onlarla onlarında hoşuna gidiyo.bazen şahsen ipin ucunu kaçırıp dudaklar birleşiyo ama sabah olunca ikimizde unutmuş rolü yapıyoruz. :)

• Bugün bacım yarın ihtiyaçm diyeceğim oku erkek kız hayat arkadaşı olur ancak dost değil..

1|0
    0|0
  • dostlukta 2 gün çok bile

1|0
    0|0
  • Kardeşim kız erkek dost olamaz görüşündeyim.

1|0
    0|0
  • olabılır olmıya bılır

1|0
    0|0
  • arkadaş dediğin gerektiğinde sevişmeli...

0|0
    1|0
    • kız arkadaşımın üniversitede dersinin bitmesini beklerken onun en iyi arkadaşıyla dışarda takılırdık.bir keresinde beni eve götürdü...içerde sakso ...

• sabah akşam 1 posta.

1|0
    0|0
  • Benim en yakin arkadasim kiz ilkokuldan beri hemen hemen hergun gorusuruz hic bir zamanda yanlis anlamadim onun dostlugu samimiyeti benim icin yeterli. 2sene once evlendi esi bir kac kez sorun yapmis ama şu an onlada cok iyi arkadasiz.

1|0
    0|0
  • benim var öyle arkadaşlarım etkilenmediğim biriyse sorun olmaz tabi ki.

1|0
    0|0
  • kızlarla dost olunmazki sadece dostluk adı altına ya olursa kafası yaşanır.

1|0
    0|0
    • nasıl yani :)

• şu bi gerçekki erkek ve kadında güzel bulduğu ilgisin çeken kişilere yanaşır sevgilinin olup olmaması hiç önemli değil bunu insanın doğası yapmakta bunu. beğendiği erkekle tanışır konuşur muhabbet eder ama kafaca çok iyi uyuştuğunuz an sevgili olur eğer olmazsa arkadaşın veya dostun kalır

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...