Kapat

Lütfen içeri bakar mısınız

arkadaşlar vodafone hatlı bi numaranın konuşma geçmişini hangi numarayla kaç saat ne zaman görüşmüş bunu ögrenmek istiyorum bi yolu vardı bunu yapmanın uygulamanın ama bi türlü hatırlayamadım nası oluyodu bilen birisi var mı?

Güncellemeler:
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar en azından kendi konusma geçmişime ulasmayı basardım :dd

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• kendi hattın değilse savcılık vasıtasıyla oluyo o iş

0|0
    0|0
    • kendi hattım değil savcının işin içine girdiğine emin misiniz :S

• evet kişi kendi istemediği sürece bu tür bilgiler 3. şahıslarla paylaşılamaz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• bu kurt insanı yer bitirir sölim. saatlerce elin kızıyla konuşuyorsa bir de eyvah eyvahhh! :)

0|0
    0|0
  • buyuk harfle s yaz 7048e yolla sana bi şifre gelecek o şifreyi online işlemde kullan şöyle vodafon.com.a gir orda giriş için numaranı isticek numaranı gir alt avaratada sana gelen şifreyi gir sana özel ne varsa orda istedigini yapabilirssin...

0|0
    0|0
  • Vodafonun sitesinden öğrenebiliyorsun.. yaklasık son 2 aylık kayıtları bulunduruyor bunları dosya formatındada pc ye aktarabiliyorsun..

0|0
    0|0
  • eğer kendi hattınsa olur ama başkasının hattıysa savcılık izni olmadan mümkün değil

0|0
    0|0
  • nasıl basardın...?

0|0
    0|0
    • şifre aldım giriş yaptımbasardım:) ama aasıl önemli olan baska hattın geçmişine ulasmaktı:s

• anlamadım

• o hattı kim kulanıyor ...

• Online islem sifresini ben halledersin ;)

0|0
    0|0
  • kendinden başkasının numarasını mümkün değil öğrenemessin onlıne şifresi varsa netten yaparsın yoksa savcılık kararı lazım:)

0|0
    0|0
  • ben vodenin sitesinde takip ediyorum mesaj dk internet fatura detayım felan aktif takip edebiliyorum

0|0
    0|0
  • Vodafone online işlemlerden rahatlıkla bakabilirsin ama şifresini bilmen lazım...

0|0
    0|0
  • vodofonun internetteki sitesinden onlıne işlemler kısmından öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • savcılık vodafone'dan talep ediyor 3 ayda dönüyor :D

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşı seni aldatıyor mu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0