Vücut nasıl geliştirilir ve nasıl kas yapılabilir?

Vücut geliştirme ve kas nasıl yapılır? Tek bildiğim iyi beslenme, düzenli spor. Ama 3-5 yıldır sürekli pc başında olduğumdan ne yesem ne kilo alıyorum ne de vücudumu geliştirebiliyorum. Günde kas saat nasıl bir antrenman programı izlemeliyim ve de nasıl beslenmeliyim elinde beslenme programı olan var mı ve tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• set ve tekrarları ögren, haftada 3 farklı bölge çalışmaları yap, dinlenme günlerini es geçme, vücut agırlıgının 1,5-2 katı proteini her gün nasıl alabileceğini hesapla ve ona göre beslen.. sonrası azmine bakar..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Simdi gozlerini kapat ve hayal et de ki "ben çok kaslıyım baklavalarım ve adonislerim var" de. Gozunu aç veee aynaya bak:)

0|0
    0|1
  • bunu iyi bilenden öğrenmen lazm

0|1
    0|0
  • salona giderek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sabah kalkabildiğin kadar erken kalk. bolbol lor peyniri ve haşlanmış yumurta ye. ballı süt iç. pekmez tüket. on dk koş 3er set ağırlık kaldır ama hafta hafta program değiştir. hergün çalışma. akşam uykun geldiğinde uyu. fastfood tüketme. bolbol tavuk göğsü ızgara ya da haşlama ye. kurufasulye brokoli pancar domates ye

0|0
    0|0
  • Kas yapmaya yönelme, iyi beslen, aktif sporlarla uğraş (yüzme, koşu, vs. özellikle yüzmeyi tavsiye ederim), buna ek olarak belirli aralıklarla ağırlık çalış; hem fit olursun, hem hayat performansın artar. Vücut geliştirme, vücudu şişirmeden ibarettir, başka bir halta yaramaz...

0|1
    0|1
    • Yüzme imkanım yok şu an yüzme de bilmiyorum ama imkan yaratmaya çalışırım gerçekten yüzmenin tam olarak artıları nelerdir?

• Vücut geliştirme kolay olsa herkes yapardı sabır şart azim şart düzenli uyku beslenme antrenman şart bir çok şeyden vazgeçmen lazım undan şekerden tuzdan akşam 10 da yatıp 7 kalkman lazım...6 öğün yemek Yemen lazım bunlar başlangıç kısa özet geçtim sadece.

0|0
    0|0
  • en yakın ve kızların olmadığı bir vucut geliştirme salonuna yazıl, hoca ihtiyacın olan proğramı sana yazacaktır

0|0
    0|0
  • 12 Yıldır pc başındayım hala kilo almadım :D

0|0
    0|0
  • yağ kütlen fazlaysa önce onu eritmelisin yağın altında kas oluşursa çirkin bir vucut elde edersin daha sonra ağırlığa gecebilirsin

0|0
    0|0
  • her sabah uyandığında 30 mekik 30 şınav... çiğ yumurta (köy yumurtası olsa daha iyi) pekmez ve süt.

0|0
    0|0
    • Kardeş 5 tane şınav çekemiyorum şu an kaslarım zayıf öyle dediler

• spor salonlarına gidip profesyonel takılınca.

0|0
    0|0
  • @khûrel kanka kasları nasıl yaptın sen.

0|0
    0|0
    • benim işim olmaz kasla beyin kaslarını okuyarak yaptım ama

• Sporun %70 i yeme dir

0|0
    0|1
  • yag oranın fazlamı

0|0
    0|0
    • hayır zayıfım yağ felan yok ben de

• Önerin için teşekkürler tavsiyelerini çok iyi anladım çok sağol.

• sen saol çünkü şu an aynı şeyi ben uyguluyorum

• body beast yap, beslenmesinden setlerine herşey dahil içinde

0|0
    0|0
  • Önce kendini bu işe mıtive et hedef koy yoksa gram ilerlemezsin

0|0
    0|0
    • Hedef derken biraz anlatabilir misin? Gündelik hedefim nasıl ve ne kadar olmalı bilgilendirebilir misniz acaba?

• Zor bir iş vücut geliştirme ve form koruma beslenme düzgün olmalı ağrı ya sızıya dayanmalısın sabırlı olmalısın en önemlisi ben bu vücutta olmak istiyorum demelisin

• 3 sene body yaptım önce bir body bulding salonuna kayıtlı lman lazım sonra hoca prokram verecektir

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • günde 6 öğün yemek yiyorum karbonhidrat+protein ağırlıklı yerine göre yağ da alıyorum sebzede alıyorum ayreten vitamin haplarıda kullanıyorum. böyle böyle kilo alabilirsin.

0|0
    0|1
    • &öğün derken normal mi yiyorsun 3 öğün atıştırmalık mı?

• sabah kahvaltısı, öğle arası 3 gibi sonra 5-6 gibi ara öğünler 8 gibi akşam yemeği, geceleride yerim. arada atıştırmalıklar. sen herşeyden ye kardeş. yağ falan alma diyecekler ama yağlar sebzeler falanda önemli yani hep protein+karbonhidrat beslenmek olmaz.

• Anladım teşekkür ederim yardımın için.

Yükleniyor...