Göztepe vs Karşıyaka?

Bu gün Karşıyaka göztepe maçı var tribünler yarı yarıya olacak bugün Karşıyaka ve göztepe ikinci ligte durumları iyi olmasa bile binlerce taraftar çekecektir bugün saat sabahın dokuzunda passolig kuyruğu vardı millet formalarını giymiş sabahtan biraları içip kafa çekmeye başladı ben bu derbinin gs fb den bile büyük olduğunu düşünüyorum çünkü gs ve fb milyonlarca taraftara sahip olup türkiyenin en iyi iki takımı olmasına rağmen karşıyaka göztepe maçı atmosferi olmuyor Karşıyaka ve Göztepe şampiyonluğa oynayacak İzmir yanar 100.000 kişi doldurur bugün iki takımın kötü durumuna rağmen 80 .000 kişilik Atatürk stadyumunun pasolige rağmen doluluk oranına bakın bence derbiyi izleyin futbolu değil tribünleri izleyin maçı kimler izleyecek bugün?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Karşıyakam alacak bu maçı tabiiki.
    Cingarıda Göztepeliler çıkaracak her zamanki gibi.

0|1
    0|0
    • Maça gidicekmisin?

• Kazandık kardeşim

• Tabiisi başka ihtimal mi vardı ki?
      Eig içinde sağolasın :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanında 80bin kişinin izlediği derbi passolig yuzunden ne hale gelmiş onu gorduk yazık

0|1
    0|0
    • Aynen passolig etkiledi ancak takımların içinde bulunduğu durum ve stadyum yüzünden böyle oldu zaten bu Türkiyenin genelinde böyle ancak tribün güzeldi genede ikinci lig maçı için çok iyi

• Ben izleyecem babam Göztepe'yi tutuyor ben Karşıyaka taraftarıyım çünkü basketbolu seviyorum😄

0|1
    0|0
Yükleniyor...