Kızların en yakın arkadaşlarının rolü

Sizce bir kızı tavlamak için, önce en yakın arkadaşına kendini kabul ettirmek ne kadar önemli?

Bu en yakın arkadaş, kızın fikrini ne kadar değiştirebilir?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• çok kilit bi soru... bu "arkadaşların" öyle bir misyonu vardır ki doğada faydasıda dokunabilir tam tersi çirkeflikte yapabilir böyle değişik bi canlı türü bunlar :D şimdi hoşlandığın kız günün her saatinde bu kankaları ile koloni halinde gezerler. eğer ki bu kenkalardan en az 2 si senin hakkında olumsuz hüküm verirse zıçtın aga sen. neden mi . esas kız sorucak berkecan nası bi çocuk dicekler berkecan beş para etmez itin teki öyle lmasan bile kızlar sana gıcıksa bir sıfır geriden başlıyosun maça. he bi şekilde bu kankaların gönlünü kazadın her ortama senide çağırolat burda da ipin ucunu kaçırdınmı şamar oğlanına döndürerler hadi bu sefer gene kızın gözünde eksi puan . tecrübelerime dayanarak bu kankalara bi şekilde kendini sevdir ama mesefeli ol onlarında sorunları ile ilgilen dertlerini varsa hallet çöz bi kaç sefer göstermelik dahada bulaşamazlar sana ondan sonra esas kıza odaklan onla ilgilen böylece o kankalar senin kızın kafayı didiklemez hatta çok severlerse kızın ağzıda pisle vardır bi bildiği derler. eyyorlamam bu kadar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer sana karşı çok ilgisi yoksa bayaa etkiler ama senden hoşlanmışsa (ciddi anlamda yani çok..) en yakın arkadaşı da olsa kolay kolay etkileyemez kararını.

0|0
    0|0
  • asla böle bişey yapma,en yakın arkadaşı kendi üzerine alınabilir.kız da yakın arkadaşına yazıyorsun sanıp senden uzak durabilir

0|0
    0|0
    • işler bayağı karışır yani :)

• evet direk kıza yönelt ilgini

• Zaten amacım arkadaşına, kıza ne kadar değer verdiğimi anlatabilmek. Kız tereddütte kalırsa arkadaşından benim hakkımda olumlu şeyler duyması iyi olur diye düşünmüştüm. İnsan karar vermekte zorlanırsa en yakınına danışır çünkü..

• Öyle bir şey yok, ilgi bana ise yakın arkadaşıma neden kendini kabul ettirmeye çalışıyor. Ters bana ters.

0|0
    0|0
  • sanmiyorum, bir anda asik oluyorum nedense

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gözlemlerim kadarıyla aranın kötü olmaması lazım. kötü olursa hoş olmaz. ancak aşırı samimi de olmayacaksın kız arkadaşını kızdırabilir :) ne kadar samimi olacağını sen belirlemelisin

0|0
    0|0
  • Kızlar hemcinslerinin kabullendiği erkekleri daha çekici bulup,daha hızlı domalırlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...