Babam bile benden utaniyo...nolur bişiler yazın bana

susukunum içine kapanıgm ve hiç bi şekilde ailemi gururlandıramıorum :( ailemi hiç bir anlamda mutlu edemiorum..beni yetersiz buluolar.. babam konuskan girisken insandan hoslanır bense ole degilim utandrcak bi hareket yapmıorum ama gururlandıramıorumda =(babamı birisiyle konusurken duydum dediki benim gibi bir adamın boyle cocugumu olur keşke olmasaydı gibisinden bişi dedi işde güzelde degilim okumadımda ya anlicagnız adamın kzıyla övunecek hiç bişeyi yok bakısında bile sen ne kadar cirkinsin der gibi bir hal var anlatamam su anda aglıorum bunu yazarken ne kadersizim ben ailenin bile seni yeterlı görmemesi ne acı bilirmısınz siz ...ne diosunuz bu duruma ciddi seyler yazın nolur

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• biraz önce arkadaşım babam ve ben bizde oturuyoduk babam ve arkadaşım aynı ruhta deli dolu aklına gelen herşeyi yapan cinsten, babam gencliğinde delinin önde gideniydi zaten babamda arkadaşıma dert yandı bu benim gibi değil diye bende benim gibi olsun isterdim dedi :/ namı olan biri babam astığı astık kestiği kestik yaptığı işin sonucu düşünmeyen vs.. vs... kendi kendime düşündüm evet sizin gibi değilim akıllıyım cünkü

baba 4-5 kişiyle kavga ediyodun 15 yaşındaydım baltayı cekip adamları kovalamadımmı?

arkadaşım olacak düdük adamlar 2 araba dolup evinin yolunda seni cevirmeye kalktı arabadan tabancayı alıp havaya ben sıkmadımmı adamlar kacacak delik aradı.

evet bana bulaşmadığı sürece kimseye sataşmıyorum suclumuyum karı kız konusunda seciciyim her kuyruk sallayanla işim olmaz. benmi sucluyum sizmi.

bence sende okumadım güzel değilim zaten vs.. vs.. düşünme önemli olan mantıklı insan olabilmek onların istediği gibi olmak değil düzgün bir insan olmak kendin olabilmek.

0|0
    0|0
    • sende benim gibisn demek

• değilm tabiki öyle olmak istemiyorumda zaten. neden onların istediği şekilde oluyumki o arkadaşımın babası rahmetli kimseyle gecinemezdi kimseyi sevmezdi ama bir işte benim adım geciyosa kesinlikle olur derdi her konuda. benim arabam yoktu eskiden kendi oğluna bile arabasını vermezdi bana lazım olunca git yengenden anahtarı al kapının önünde al bir dahada bana sorma ne zaman lazımsa yengenden anahtarı iste işin kaç gün sürerse sürsün önemli değil derdi. adam güveneceği kişiyi biliyodu

Erkekler Ne Diyor 16

• baban halt etnmıs. bence ama sen uzulme. guzel olsaydın hergun senı bı erkek evden alsaydı ıcıp ıcıp sana asık erkeklerın bagırmaları kapıya dayanmaları olsaydı yada sen onlarca arkadası olan cok sosyal ve burdakılerı tenzıh ederım o* gıbı bısey olsaydın daha mı mutlu olcakmıs o adam. erkek olsan ne ala. kızsın evınde oturuyosun kımnseye zararın yok daha ne ısteyebılır kı bı baba. namusuna serefıne de laf getırmemıssın opsun basına koysun sen aglama

0|0
    0|0
    • bilmiorum işte anlayamıorum bende ..bana resmen çirkinsin demedi ama cook imaa etti

• insan kırılıyo bir baba bile evladını begenmıosa ben niye yasıorum ki..

• ya kolay degıl anlıyoorum ama ıllakı bırgun degerını anlayacak. buna garantı verıyorum. ya cevresınde kotu bır ornek yasayacak bır aıle gorup sukredecek ıyıkı benım kızım boyle degıl dıyecek fılan yada en kotu ıohtımalle bırgun yaslanacak el ayak muhtacı olacak yardımına sen kosacaksın. yuzu kızaracak emınım o senın baban kocan yada sevgılın degıl ona ne kı guzellıgınden cırkınlıgınden. bunu da anlamıs degılım. takma ya zor olsada. senın kalbın ıyı olsun gerısı yalan emın ol

• bence bu tamamen senin asalik kompleksin yani sen kendini yetersiz gordugun cirkin gordugun okumadigin vs icin ailenin de seni o sekilde gordugunu dusunuyorsun ki yaniliyorsun. bu durumda senin yapman gereken kendini gelistirmek ve birseyler yapmak icin cabalamak buna okuluna agirlik vererek baslayabilirsin ailen ve cevrenden once bence kendine aslinda senin ise yarar, guzel, caliskan zeki vs oldugunu kanitlaman gerek.. basarilar

0|0
    0|0
  • okul okuyormusun?

0|0
    0|0
    • acıktan okuyorum

• çirkinlik diye birşey yoktur bir kere bunu unut. çekingenlikte kolayca aşılabilir. okulunu bitirir güzelde bir iş bulursun. başkada birşey yapmana gerek yok zaten. normal insanlar bunları yaparlar. kimse senden atomu parçalamanı falan beklemiyor. babanın o ettiği sözler çok ayıp. kendisi kötü karakterli birisi galiba. ben burdan bunu anladım. senin bu hayattaki amacının mutlu olmak olması lazım. ailene yaranmak değil...

• izin verirsen durumun hakkında kısa bi hikaye yazıcam, hem sana morel olur.nasıl bi hikaye dersen sorularıma bakabilirsin..

özellikle şunun gibi:

Babam beni da rezil etti yardım edin

0|0
    0|0
  • öyle kötü düşünme. ben de çok konuşkan değilim ancak unutma ki her insanın iyi olduğu bir konu vardır. onu aramaya başla. zevk aldığın şeyi yap.

1|0
    0|0
  • Boş ver. Seni sen olduğun için seven insanları önemse. Babana takılıp kalırsan hayat hep olumsuzluklarla dolu olacaktır.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama aklıma bu karikatür geldi link Ailen sen değilsin. Bırak desinler , belki de güçlenmen için diyorlardır. Sadece umutsuz olduğumuz zaman özgürlüğü kavuşabiliriz.

0|0
    0|0
  • ya manyakmısın sen ne takıyon yaşa git hayatını güzel olmak veya olmamak senin elindemi hiçte çabalama kendini sevdirmek için gün olur devran döner bigün herkez peşinde pervane olur akıllı ol bak işine yürü yolunu

0|0
    0|0
  • birkere sadece gkonuşmayı ve en korktugun kelımelerı gozunu kapatıp say o kısıye 1 kere yap emın ol gerısı gelecektir

0|0
    0|0
  • yav öylede baba olunmazki hiç soruyomu sana ihtiyacın ne ilgileniyomu hiç senin bu durumun ailevi kaynaklardan

0|0
    0|0
    • ilgilenıo ama sanırım istedg kadar basarılı ve guzel degilim

• e ozaman sende hep içine kapanık kalma okuyosan böyle atılımcı ol aktivitelere felan katıl,güzel değilsin nedemek yok öyle birşey kaldır kafandan yoksa hep geri kalırsın hiç bişiyide kafana takma

• öncelikle bu senin hayatın baban gibi olman gerekmiyor benden sana küçük bir öneri

babanın da hayran oldugu insanlar vardır hedefini büyük tut

0|0
    0|0
  • daha 19 yaşındaymışsın, şimdiden çalışmaya başla seneye bi üniversite kazanıp okumaya başlarsın, bitirince de kendi ayaklarının üstünde durursun. bu yaşta takma kafana bunları. değişmeyecek hiçbirşey yoktur. ki değişimeen uygun yaştasın.

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Içim parçalandı ne diyim ağlama yavrum

0|0
    0|0
  • bence baban kendinden utansın,

0|0
    0|0
    • evlat olsan sevilmezsin lafı benim için gecerli sanırım :D aglanacak halime guluyorum

• kendini neden bu kadar küçümsüyorsun be kardeşim, kimsenin sevgisine ihtiyacın yok, seni sevmeyeni sen hiç sevme, baban dahi olsa sil kafandan

• Bence ailen sana böyle davranmamalı sonoçta onlar senin duyguların ve ailene siz beni yeterince gururlandırdınız mı de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Herkes gayet guzel konusmus, umarim daha iyi hissediyorsundur.

Bak oncelikle cirkinim deme. Guzellik goreceli bi kavram. Kendi kriterlerinde guzel degilsen o zaman elinde olan seylerle guzellesiceksin. Bakimli olucaksin, kilik kiyafetine dikkat ediceksin. Hem dis gorunus dedigin nedir ki Allah askina? Sadece ilk anda bi onemi vardir. İnsanlari guzellestiren veya cirkinlestiren inan bana hareketleri, sozleri, edebi / edepsizligi.

Karakterin duzgun ise ki ben oyle olduguna eminim, ahlakliysan, kimseye kotulugun dokunmuyorsa sen neden cirkin olacaksin ki? Bak dis gorunusumuzu degistirmemize imkan yok. Ama icimize sekil vermek bizim elimizde. Kendini gelistir, kitaplar oku, dil ogren, biseyler yap. İyi oldugun yonlerini kesfet ki kendine guvenin yerine gelsin.

Ailene gelince, kendini degersiz hissetmene uzuldum. Babanin soylediklerini duyman kotu olmus ama lutfen daha fazla olumsuz dusunup kendine aci cektirme. Onemli olan senin kendini nasil gordugun. Sen kendine guvenirsen etrafindakilerde bi sure sonra sana daha farkli bakmaya baslarlar. İs yine sen de bitiyor yani.

Agliyorum demissin gercekten uzuldum. Hic bosuna aglama, bak ne turlu dertler var. Sagligin yerinde. Bundan guzel nimet mi var? Sahip olduklarini degerlendir, elinde olmayan seyler icinde kendini uzme.

İnsaallah hersey istedigin gibi olur :)

0|0
    0|0
  • Biliyorum zor bir durum anlıyorum seni tabi sen aileni seviyorsun değer veriyorsun onların yüzünü güldürmek gururlandırmak istiyorsun ama sen bir insansın senin bir hayatın var yaptığın hataların var belki ama hiç bir şeye zorunlu hissetme kendini bence sen utanılacak biri değilsin utanılacak biri daha farklı olur çeşitli şeyler yapar annesini babasının yüzünü sürekli eğdirir sürekli bir olay çıkarır..

Sen okumadın ve utangaçsın diye ailenin yüzü eğiyorsa bence o onların ayıbı herkesin bir kişiliği var düşüncesi var bu kadar kafana takma ..

Bunu burda anlatma babanın karşısına geç ve bunları ona anlat bence çünkü acabalarla yaşamaya devam edersen daha çok ağlamaya mahkum kalabilirsin babam konuşkan demişsin o zaman rahatlıkla da hislerini anlatmaya çalışmalısın onlar senin ailen onlar hiç mi hata yapmadı ?

0|0
    0|0
  • birşeyler için çabalasana bu hayatta okula devam et mesela ?

0|0
    0|0
  • Ailenin senden utandığı konusunda haklı değilsin.Onlar senin tam tersi kişilikde oldukları için sadece hayal krıklıkları var çünkü beklentileri yerine gelmemiş.Öyleyse ne duruyorsun o beklentileri yerine getirmelisin.Başarabilirsin buna inan.Güzellik konusuna gelince her kızın bı alımlı yanı vardır gülüşleri,konuşma tarzı veya bakışları ... Kendi özelliklerinden bahsetmemişsin sadece güzel değilim demişsin kime neye göre güzel değilsin .Bence birazda duygusallığın verdiği dezavantaj sonucu hemen demorize oluyor olabilirsin.Biraz toparlan anlat bakalım kendini bi kaç tavsiye ile senin kendine güvenini sağlayalım..

0|0
    0|0
  • bence sen yanlış anlamışsın o konuşmayı hiçbi baba kızın keşke olmasaymış gibi bi laf demez. Belki daha aktif daha canlı olsaydı keşke demiştir buda kötü bişey değil senin iyiliğin için baksana sen mutlu değilsinki bu halinden baban nasıl mutlu olsun? Güzellik dediğin şey inan o kadar basitki youtubea girmiyomusun hiç ordaki videoları izle gör millet makyajla evrim geçiriyor estetiğe bile gerek yok:)) ayrıca okuman lazım böylece hem açılır sosyal olursun hemde ilerde meslek sahibi olursun milyonlarca kişi okuyor o kadar zor değil demekki;)

0|0
    1|0
  • Sen edepli bi kız mısın?

Eğer öyleysen,en güzel süse sahipsin.Nasıl çirkin olasın?

Hem her yaratılmışta Allah'ın nuru varken,baban nasıl sana çirkin deme hakkını bulur kendinde?!Neyse..

Bilgili,içi dolu biriysen;okumuş insansındır zaten.Bu kadar aşağılama,benimse ve sürekli geliştir kendini.

Iskalama hayatı...uwwwwwwww

İnsanların ne sıkıntıları var:)Mutlu ol hadi:)

0|0
    0|0
  • her insan bir değil ki herkes girişken olmalı diye bişeyde yok. yapı meselesi. sen kendini geliştirmeye çalış

0|0
    0|0
  • kendine güvenmen yeterli ezik olma

0|0
    0|0
  • Sen hiç bir şey yapmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Ya daha 19 yaşındasın geç kalmış sayılmazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...