Galatasaray neden 4 yemeden duramıyor?

bir takım dakikalar 91:30'u gösterirken 3-2 önde olduğu maçı,94:20 gibi 4-3 geride tamamlamıştır. sizin oynayacağınız son dakika futbol anlayışınıza sokayım. kuponun son maçı diye birşey var. bneler.

1|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• 10 kisiyiz en onemli defansimiz sakatlandi en ii orta saha oyuncumuz yedekte bekliyo buna karsilik bir gol daha yiyebilirdik ama takim yine ii is gosterdi bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 4 bunların kanına işlemiş yemeden rahatlamıyorlar

Şimdi gelip bizim 4 yıldızımiz var sizin vagggmi derler ;)

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Önemli kayıplar sevindirici sonuçlar

0|1
    0|0
  • kuş kafalılar Galatasaray hakkında konuşmak sizin haddinize değil

1|1
    1|1
    • suyu ısıt olmadı çay demleriz..

• önce cümle kurmayı öğren cahilleri anlamakta zorlanıyorum erkek adamın da ettiği şu laflara bak sarışın bilmem ne ezilmişlik bir tarafınıza vurmuş

• Sadıcım bu arkadaşa yüklenme. Hatta ne içiyorsa aynısından ben ısmarlıyorum. Hanımefendi normalde bu arkadaşlar iyidir de göğdümüzde ki armaya uzayda hayat var mı lem? sorusuyla baktıkları için...4 yiyince japon yapiyor abi geyiği yapmaları normal. Cimbom ulan!
      Hadi öpüyorum sizi.

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadıcım. Abdest alamadım ondan. Yoksa kesin kazanmıştık. Bu sene inşallah Beşiktaş şampiyon olurda Bayern Münih le aynı gruba düşer.

0|1
    0|0
  • Kasım ayı sendromuna 6irdi :D

0|2
    1|1
  • Aslında yıllar önce başladı herşey.)
    Basit takım cincon

1|2
    1|0
  • Bizde bu şans varken gökten dolar yağsa bize sahtesi düşer

0|1
    1|0
  • Yazar burada iddaaya çok para bastım ve bastığım bana geri döndü bana bastı demek istemiş :D

0|2
    0|0
    • Yazar ev yapımı şarapların etkisinde beyninden sıçrayan spermleri saçıyor. Arada bir artık gen bırakması normal.
      Not: yazara yanlış bana yanlış

• aynen ya

0|0
    0|0
  • Beşiktaş neden 3. Olmaktan vazgecemiyorsa ondan.

1|1
    0|0
  • Top yuvarlak 😊

0|0
    0|0
  • napsın sağlık olsun

0|0
    0|0
  • alışmış kudurmuştan beterdir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...