Arkadaşlar bu kızın amacı ne?

Okuldan bir kız arkadaşım her sabah günaydın mesajı atıyor,"bana senin hakkında kimsenin bilmediği bir sırrını ver" diyor,beraber blues jazz dinlemeye başlayalım diyor,rüyanda beni gör diyor.Tam çıkaramadım ne yapmaya çalıştığını yorumlarınızı merak ediyorum

Güncellemeler:
Esas korkum beni yakın arkadaş olarak görmesi çünkü bende kıza boş değilim
Daha önce bu kızla yakınlaşmıştık derslerde beraber oturuyor müzikler dinliyor hatta elimi tutmaya başlama kadar yakınlaşmıştı fakat mesajlarımda onu başkalarından kıskandığımı söylediğimde herkese nasılsa bana da öyle davrandığını söylemişti.Kalbimi kırdığını söylediğimdede özür dilerim ben yakın arkadaşız diye düşünmüştüm cevabını aldım.Zaten bu yaşadıklarımızdan sonra bana hala böyle davranması garibime gidiyor

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• kız aşık sna işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sana ilgi duydugu belli de seninle ilgili sirri neden bilmek istedigini bende merak ettim :))

0|0
    0|0
    • @guncelleme: tamam iste karsilikli etkilesim var .

• @guncelleme2 :D

kiz sana ilgi duyuyor bence ama bi engel var sanki ne o bilemedim. Seninle yinede arkadas kalmak istiyor akli karismis sanki :)))

• kız kendisiyle ilgilecek birini arıyor,sevgili değil

0|0
    0|0
  • senin hakkında kimsenin bilmediği bir sırrını ver diyosa uzak dur

0|0
    0|0
  • Bu kadar safmisin kardes :) senin icin ozel olmak istiyor.

0|0
    0|0
  • kız gayet açık senden hoşlandığını belli etmeye çalışmış. sende ona karşı boş değilsen hemen karşılığını ver derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• E hoşlanıyor senden besbelli kardeşim:))

0|0
    0|0
  • sana yavşıyo

0|0
    0|0
  • Belli olmaz. Git kendisine açık açık sor güzel bir dille. Bizden daha iyi bilecektir kız bunu.

0|0
    0|0
  • saf mısın olm burda durman hata kız bak o kadar pas verdim açıl artık bana diye yırtınıp duruyor şu an hiç vakit kaybetmeden git açıl kıza

0|0
    0|0
  • sana yazıyor.

0|0
    0|0
  • sana yavsıyor . sırını ver derken de basit bir sırdan bahsettini sanmıyorum . ve odun istiyor .

0|0
    0|0
  • bence dikkat et kendine kalabalık yerlerde dolaş yanında arkadaşların olsun sürekli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...