Başınızı yastıga koydugunuzda düşünceleriniz neler oluyor ?

başınızı yastıga koydugunuzda neler düşünürsünüz genellikle hayal kurarmısınız ?

0|0
1611

En İyi Kız Görüşü

• Hemen uyuyabilecek miyim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• bn ona öyle bakarken o neden bakamıyor onu düşünüyorum sonra uyu kızım diyorum dünde bugünde aynı yarıda öyle olcak

0|0
    0|0
  • hayal kurmayı bırakalı çok oluyor,yarının ufak bir planını yaparım kafamda ve uyurum

0|0
    0|0
  • Bugün ne yaptım,yarın ne yapabilirim,dua ettim mi,hayatımda yolunda gitmeyen şeyler için ne yapılabilir...bunlar.

0|0
    0|0
  • Kafamı yastığa koyar koymaz uyurum göz kapaklarım uykuya itaat ediyor resmen uykuya dalmadan önce hayal falan kurarım ama çok kısa sürüyor hep

0|0
    0|0
  • hayaller kuruyorum sevdiğim insanları beni sevmesini istediğim kişiyi onunla geçirdiğimiz zamanları ya da geçirmek istediğim zamanları..

0|0
    0|0
  • anında uyurum

0|0
    0|0
  • şu aralar hep gelecek aklıma geliyor ama önceden değişik meyvelerle dolu bahçesi olan bir ev hayal ederdim

0|0
    0|0
  • Hayatım film şeridi gibi o tavanda geçer, aldığım kararlar hep gece yatarken olur. O yastıkta ne varsa artık. Çok derin düşüncelere giderim..

0|0
    0|0
  • Gün içerisinde yaptigim seyleri düsünürüm, bana arti olarak birsey katip katmadigini. Sonra bir sorunum falan varsa onu düsünmeye baslar öylede uyuyakalirim.

0|0
    0|0
  • Yaptıklarımı ve yapmam gerekenleri düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Hiç olmadık şeyler gelir aklıma bu yüzden çok uykum gelmeden yatmam yatağa.

0|0
    0|0
  • sabaha sağ çıkarmıyım diye düşünüyorum ..

0|0
    0|0
  • oda beni sevse keske.. keske yanimda olsa, diyorum. sonrada yastigima yorganima sarilip uyuyorum

0|0
    0|0
  • prensim beni nezaman alcak diye

0|0
    0|0
  • gelecegi düşünürüm acaba ben nolcam böle die

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kısa süreli bir hayal akımı olur kafamda sonra uyur giderim kendime geldiğimde sabah olmuştur.

Lakin soru güzeldi beğendim.

0|0
    0|0
  • Şu patriot olayı olduğunda bir gece partnerimle seviştikten sonra yatakta ülkenin heryerine patriot yerleştirip füze kalkanı yapmayı düşünüyodum. bu arada kızın suratına bakıyomuşum. kız sordu "aşkım ne kadar derin baktın öyle ne düşünüyosun?" suratımda şapşal bir gülümsemeyle "Eee seniii" :D

0|0
    0|0
  • önemli bulduğum pek çok şey. bugün ne yaptım yarın ne yapacağım 5 sene sonra ne yapacağım vb vb. hep stres hep stres :)

0|0
    0|0
  • Üniversiteden mezun olunca hangi üniversitede yüksek lisansımı yapıcam ve bu sürede sevgilim olucakmı diye düşünüyorum. Bi kız beni severmi ki...

0|0
    0|0
  • genelde uykuya sızar gibi dalıp gittiğim için yatağa zor yetişirim hemen de uyurum. uyku perisi geldiğinde hemen kollarına bırakırım kendimi sşdlfkşsdkfsdf

0|0
    0|0
  • hemde ne hayal hayal kurmaktan uyuyamıyorum

0|0
    0|0
  • o an düşündüklerimi filme aktarsam 12 dalda oscar alırım.

0|0
    0|0
  • Sevgilimi düşünüyorum

dermişim

0|0
    0|0

• uzun süredir hiç bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hemde hergün hayal kurarım binlerce şey düşünüğürm

0|0
    0|0