Cevaplarınızı eksileyen yada sorularınıza tek yıldız çakanlar için ne düşünürsüz?

Cevaplarınızı eksileyen yada sorularınıza tek yıldız çakanlar için ne düşünürsüz?

Güncellemeler:
hadi benden de herkese +1 :D

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişileri tespit ettim dün 3-4 kişiydiler bu gün oldular 7 isimleri elimde.Birazdan moderatör arkaşlara haber vericem.Olmadı Özel kuvvetlere teslim edicem oda olmadı bu işi çözse çözse TAyyip Erdoğan çözer.

2|0
    0|1
    • kim tutar seni :p

• cok kıskancım ya bak bende artıladım :P:D

• Tşk ettim bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 22

• bir görüş bildirilen sorularda eksilenmesinde sıkıntı yok. zaten aslında bunların anlamı artı-eksi değil katılıyorum / katılmıyorum

ama mesela birinin doğum günü kutlu olsun demişiz 15-20 tane "katılmıyorum" a tıklayan olmuş. büyükbaş sayımı yapıyoruz sayelerinde biz de bundan faydalanarak. TÜİK'e göndereceğiz istatistikleri

3|4
    0|1
  • Tek yıldız çakana 1 eksileyene 2

1|1
    0|1
  • Xper leri torunuma bırakamayacagımdan pek takmıyorum.

1|1
    0|1
  • O kişiler genelde sorulara çekemiyor ondan eksiliyor sonra kendi sorularında puan verin diye yalvaranlardan yani cort in game over hepsine...sanada +5

1|0
    0|1
  • umrumda olmaz

1|3
    0|0
  • eksi verse zararı yok i*ne egosunu tatmin ediyor ona sıladan acısa da öldürmez şarkısını gönderiyorum

1|1
    0|1
  • o kada güze cevap veriyosun eksi alıyosun ama sonra soruyorum neden eksi verdin ben değildim diyor başkaları veriyor

1|1
    0|1
  • Çoluk çocuk işte

insanların düşüncelerine ve fikirlerine saygısı olmayan aile terbiyesinden yoksun.

dışarıda adam yerine koyulmayıp burada adam olduğunu göstermeye çabalayan aslında ne burada ne dışarıda 5 para etmez kapıda bekleyen ... ?

1|1
    0|1
  • hemen bayatlarım gıda zehirlenmesi yaparım

1|2
    0|0
  • artı eksi umrumda değil açıkçası

benim için pek bişi ifade etmiyor

1|1
    0|1
  • Herkeste beyin yok, hoş görmek lazım.

1|2
    0|1
  • bazen benim bile kendi cevaplarıma eksi veresim geliyo

millet napsın

1|0
    1|1
  • neden yaptıklarını bilmediğimden birşey düşünmüyorum

1|1
    0|0
  • mandingo düzsün

1|1
    0|0
  • hepsinin köküne kıran girsin :)

1|1
    0|0
  • birkaç tane bana takan var. hep eksileyip tek yıldız atıp kaçıyorlar. bi yakalarsam...

1|1
    0|1
  • umrumda olmazlar ezik insanlar .d

1|1
    0|1
  • off yasooooo sende ya :D

1|1
    0|1
  • Muhtemelen engellenip engellenmediğini kontrol amaçlı öyle yapıyordur.

1|1
    2|1
  • recm etmek lazım) (saygı duymak lazım

1|1
    1|2
  • saol başgan :D

0|0
    1|3
  • senin de neden gizli sorduğunu konuşmak lazm ya:

doğrudan cevaplar verdiğim zaman,eksiler ve artılar önemli değil,rakipler,dostlar düşmanlar, eleştirenler oalcaktır.. bir de, bunları yaparak prim kazanmak isteyenler oluyo.. üçünü beşini dışarda bi denk getirsem rahatliycam aslında

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• o kötü; birde sürekli güncellemesi geliyor :O

1|0
    0|0
  • canı sağolsun eksileyenin de yıldızlayanın da herkes herkesin herşeyini beğenmek zorunda değildir.

1|2
    0|0
  • Kiskandiklari için çikisinizi engellemek isterler u da o hesap kiskandiklari için eksiler dururlar cevaplarinizin degeri dussun diye, basarili ya da guzel ahlakli ve ya güzel / yakisikli insanlarin dusmani çok olur ;)

1|0
    0|0
  • hepsinin canı cehenneme

1|1
    1|2
  • her şeyin hayırlısı

1|1
    0|0
  • Hiç birsey, arti ve eksileri umursamam 5 yildizida öyle.

1|2
    0|0
  • Ne düşünebilirim ki...

Anlayamamış ne demek istediğimi..

1|2
    1|1
  • kutsalbakirler , toplanmıs yine playstation party time

1|1
    0|0
  • artı eksi kişisel tercih beğenmiyorsa keyfi bilir:)

1|1
    0|0
  • Hiç bir şey, herkes istediği gibi davranmalı ahlak ve saygı çizgisini aşmadan elbette.

1|1
    0|1
Yükleniyor...