Spor salonlarındaki kadınların çoğunun güzel olması ?

Spor salonlarının çoğunda gördüğüm bir gerçek var ki hepsinin sanki özenle seçilmiş normal üstü güzellikte kadınlar olması. Acaba bu kadınların güzelliği korumak içinmi kazanmak için mi daha çok tercih ettiği bir sosyal aktivite ?

Güncellemeler:
Unisex spor salonlarını henuz erkekler keşfetmemiş anlaşılan. Şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle yüzme fitness ağılıklı sağlıklı yaşam merkezleri çok canlı bu aralar türkiyede ( :
Bu arada spor salonlarındaki kadın sayısı erkek sayısının 3 katı onuda belirteyim.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Hem formlarını korumak hem de o ortamdan birileriyle tanışmak için ordalar. Erkeklerin içinde dumbell kaldıran kadının samimiyetine inanmıyorum, koşcan, 8 yapcan ve karşı cinsin önünde rahat olcan? Ne kadar ileri bir toplum olduk. Aynı kadın ordan çıkınca mazbut biri oluyodur.

0|0
    0|0
    • Eee bende eğilip bükülüyorum sonuçta kadınların içinde bende mi samimiyetsizim ( :

• Yani erkek salonunun içinde kadınların çalışması tuhaf değil mi? Çoğu alet erkeksi, halter mi kaldırsın? Gitsin kadınlar odasında çalışsın.

• Ama çok yanlış düşünüyosun kadınlar halteri ağırlıksız çalışıyorlar yürüyüş gibi mekik yada yüzme gibi sporları saunayı fin hamamını kullanıyorlar. Erkeksi olsa bu kadar az erkek olmaz dimi

Kızlar Ne Diyor 4

• çünkü spor yapan kadınlar genelde bakımlı ve güzelliklerine önem veren kişilerdir ee durum böyle olunca da spor salonuna gelenlerin güzel olması çok normal dostum :D

0|0
    0|0
  • güzelliğini korumak için tabiiki.

0|0
    0|0
  • vücutları mı güzel suratları mı :-)

0|0
    0|0
  • Spor sayesinde güzelleşiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çoğu kilo vermek için gidiyor

0|0
    0|0
  • Bende tam tersini düşünüyorum,kadın iş kıyafetleriyle spor salonuna geliyor, fazlsıyla alımı ve güzel sonra eşofmanlarını giyip spor yapıyor..eşofmanları giydikten sonra deminki o alımlı kadından eser kalmıyor..bazı istisnalar hariç onlar çuvalda giyse yine sexi.

0|0
    0|0
  • hangi salonmuş orası ya benim gittiğim salonda gün yapan gıdıklı teyzeler vardı kilolu kilolu genç güzel çok azdı kıskandım ya la :\ Belki de senin gittiğin salon müşteri çeksin diye getirtiyordur onları :D

0|0
    0|0
    • hahahaah gıdıklı teyzeler iyimiş ya la hahahahfkldjlfk

• Genelde spor salonlarında kocaları zengin olan kadınlar spor yapar.Kocaları zengin olan kadınlar güzel olur genelde.

1|0
    1|0
    • 90 tl aidatı.

• Çok dolaylı yoldan da olsa benim söylediğim doğru.Bu kadınlar bir şekilde zenginlerle bağlantılı.Babaları veya eşleri zengin.Bu da onların güzel olmasını etkiliyor :)

• hahahahaah

• Gittiğin salon norveç ve civar ülkelerde değilse öğrenebilirmiyim? Bu arada ankamall nickini almanın sebebi nedir kardeşim?

0|0
    0|0
    • Ankarada norveçte değil, ankaralı olduğum anlaşılsın diye ( :

• korunmak ıcın bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...