Erkekler neden geceleri dışarı çıkıyorsunuz hep? Çok mu hoşunuza gidiyor?

Özellikle bu barlara neden gidersiniz? Niçin içmeye gidiyorsunuz?

0|0
6|30

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Burada bir genelleme söz konusu ama yine ben kendi yorumumu yapayım; ben alkolü bırakalı çok uzun zaman oldu evli ikende içmiyordum zaten. Düşünsenize yanında olmaktan müthiş zevk aldığınız sesini duydukça ayaklarınızın yere hiç değmediğmı hissettiğiniz kokusu ile çiçek bahçelerinde gezer gibi hissettiğiniz gözlerindeki okyanusun derin sularında kaybolduğunuz sevgisi ile ısındığınız sevginiz ile ısıttıginız bir eşiniz varsa kim ne arar dışarıda barda alkolde. Dışarıya çıkmak için evinizde rahat etmiyor olmanız eşinize söylemeseniz bile sevmiyor olmanız vakit geçirmek için arayışınızın olması içmek için ise ya unutmak istediğiniz birşeylerin olması yada alkolik olmanız gerekir bence.

0|0
    0|0
  • sosyalleşmek , kafa dagıtmak , canlı müzik eşliğinde alkol almak vs...

neden gece , çünkü gündüz açık bar yok.

0|0
    0|0
  • Vampirlik var kanimizda geceleri takiliyoruz cunku taze ve sicak icecekleri bol bulunan ortamlar olan barlarda dusurup kana kana icmek icin.:)

0|0
    0|0
  • sebebi yok yaşam tarzı

0|0
    1|0
  • av için

0|0
    1|0
  • İnsanoğlu sosyal bir hayvandır. Nihayetinde bar da bir sosyalleşme mekanı, tıpkı kızlarsoruyor.com gibi internet sitelerinin de olduğu gibi. Sosyalleşiyoruz bu sebebi kısaca

0|0
    0|0
  • marihuana içiyoruz parkta

0|0
    1|0
  • Eğlence için olabilir mi?

0|0
    1|0
  • Zevkten

0|0
    1|0
  • ben hayatta çıkmam. içkide kullanmam zaten nadiren içerimm.bar dediğin yerlerden nefret ederim bangır bangır ıyk. kimse kimseyi anlamıyo bile gürültüden. bana sohbet ortamı olucak gülcez eğlencez yeter.

1|0
    0|0
  • arkadaşlarla eğlenmek hoş birşey adı üstünde eğlenmek yani daha ne olsun. her türlü zırvayla eğlenebiliyosun. :D

0|0
    0|0
  • evet ben mal bulmak için gidiyorum...torbaci olan karşı komşum taşındı...öbür malla işimiz yok..öbür mal her yerde bir yere gitmeye gerek mal dolu ülke...

0|0
    0|0
  • alkolü seviyoruz, bara gidip içmemizin sebebide kız ayarlama ihtimali. kafa dağıtmak için gidiyorum da klasik ama en etkili bahane. manyağız la biz

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla muhabbete gideriz biz, isteyen istediği amaçla gider diye genelleyeyim de ne var bunda onu anlamadım ? Sonuçta herkesin rengi, zevki farklı değil mi ?

0|0
    0|0
  • Aşk acısı yada marmarisliysen benim gibi Rus kızı düşürürüm diye gidersin Asla hayır demezler hafif kaslı ve esmersen :) (şaka yapıyorum marmarisliyim ama öyle bir amacım olmadı)

0|0
    0|0
  • her saat çıakrız biz.. yasak mı var :D

0|0
    0|0
  • ben geceleri severim hep oldum olasi yaptigin seyleri kimse gormez;)))

0|0
    0|0
  • Geceleri dışarıya yürüyüş dışında pek çıkmam

gece karanlığı beladır her an üstüne çeker adamı

0|0
    0|0
  • yürüyüş için dışarı çıkarım...barlara giderim ama arkadaşlar kolumdan çekip götürürse

0|0
    0|0
  • He ya

0|0
    0|0
  • Genelde arkadaşlarla Fifa oynamaya gideriz. İçkiden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • ben barlara gitmem ama gecenin sessizliğinde yürümek gibisi yok

0|0
    0|0
  • bıraktım artık gıtmıyorum dağa

0|0
    0|0
  • dert bir değilki. hem gece ortamları cok süper oluyur.

0|0
    0|0
  • ben çıkmıyorum hani.

0|0
    0|0
  • :-D sordun soruyu neyse meraklı dogru bilsin mal aramaya gidiyorum akşamları zaten yaşadıgım yerdede mal diye hayvan olmadıgı için dışarda ne mallıklar arıyoruz ki ne mallıklar:-D

0|0
    0|0
  • senin uyku saatin gelmedi mi küçüğüm ?

0|0
    1|0
  • kafan mı güzel ya.

0|1
    1|0
  • işim olmaz bar mar gitmem sevmem ben ama gidenler eğlenmek istiyordur

0|0
    0|0
  • amel defterlerine günah yazılsın diye yaparlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Istersen ölsunler hepsı :((

1|0
    0|0
  • Erkek olsaydım evimi sadece uyumak için kullanırdım.

0|1
    0|0
  • Eğlenmek, içmek, belki dans etmek ve kızlarla tanışmak :D

0|0
    0|0
  • erkek olsam ben de giderim ama guvenli bulmuyorum belli bi saatten sonra dışarıyı. o yuzden alırım biramı evimde içerim

0|0
    0|0
    • erkekler böyle yapsa ne güzel olacak :))

• bu cok sacma bi soru :)

0|0
    1|0
    • adam akıllı kızların bunları yaptıgını görüyor musun sen? yada bazı erkekler onlarda öyle degiller

• öyle mi peki o saatlerde cıkan erkeklerin amacı neden daha farklı?

• bulundugun mekana bagli. genelleme yapmayalim. vogu eglenmek icin gider bazilari kiz tavlamaya

Yükleniyor...