Arkadaslar fıkırlerınızı cevaplarını beklıyorum

Bız 3 yıldır beraberız ve 6 7 ay once yuzuklerı takalım kımse laf yapmasın dedık ve erkek arkadasımın aılesıyle konustuk onlar borcumuz var dıe gecıstırıyolardı ve bızde yuzuk parasını denklestrıp soyledık tamam dedıler geldıler ve aılemle anlasamadılar erkek arkadassım aılesıne hıc cekmememıs huy olarak ve geldıler annesı sızın kız benm oglanı sevmıs kızınızı ogluma ıstyrum dedı cıktı babam bu drma cok snrlendı ve o gun gectı aılem o gunden berı hıc sevmez erkek arkadasmın aılesını sonra tekrar geldıler yıne tatsızlık cıktı olmadı ve boyle bı kac defa gelıp gttıler tartsıp hakaret edıp gttıler gelelım sadede erkek arkadasım aılesıyle konustu bı kez daha gdıp tartsmadan duzgun bı sekılde ıstycez yuzuk takılcak dedı bu seferde babasını ıkna edemedıler sonrda evı terk ettı erkek arkadasım ve yuklu mıktarda kredı cektrıp borcu erkek arkadasımın uzerıne yukledıler sımdıde bızım bızeylerı duzene koymamız ıcın aılesının evı satmasını beklıyo erkek arkdasım ya da bı sekılde borcunn kapatılmasını sımdı bızeylerı duzene koymak cıddı adımlar atmamız ıcın ne yapmamız gerekıyo guzel fıkırlerınıze ıhtıyacım var arkadaslar.

Güncellemeler:
Corumluyum aynen oyle cok kaba patavatsızlar bız gercekten cok sevıyoruz ayrılcak hc bı meselemız yok aramız gayet ıyı yanı ne o ayrılmayı nede ben ayrılmayı dusnurum onnla ev araba aldılar akıllı babası gılde kredıyı bana vermıyolar sen cek dıyınce boyle sonunu dusuneden cektı
Ayrıca benım ıcın evı aılesını terk ettı benden baska kımsesı yok su an borcunun kapanmasını bekliyor

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın ne diye borca giriyor, neyin borcu bu, Sen kafa yorma ve yüz de verme. Arkadaşın ailesiylw meseleyi hal edinceye kadar sen de görüşme. Ayrıca sen sevgilinle evlensen de onun ailesi sana huzur vermez. Anladığım kadarıyla bildiğim Sığır gillerdenler.

1|0
    0|0
    • Aılesı evle araba aldılar o kredıyı babasına vermıyolardı arkadasımda bu duruma gelcegını bılemedıgı ıcın yaardım ettı ve durum ortada ve bızım ayrılmamız soz konusu bıle olamaz aramz cok ıyı valla ne yapıcaz bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...