İlk defa evine davet edildiniz ve çorabınız yırtık, ne yaparsınız?

Düşünün sevgiliniz sizi ilk defa evine davet ediyor beraber film izleyelim, yemek yiyelim, baş başa vakit geçirelim diyor.

Siz de mutlu oluyorsunuz hevesleniyorsunuz ve eve gidiyorsunuz. Ayakkabınızı çıkardınız ve bir baktınız ki çorabınızın teki yarıya kadar yırtılmış, parmaklar fora, ne yaparsınız?

0|0
24|22

En İyi Erkek Görüşü

• kötü durum nerden buluyorsun çok değişik şeyler düşünüyorsun benim gibi sende sanırım antomanyak şizofreniz biz;D;D;d;d;;DD;DD;d;;

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İkisinide çıkarır kurtulurum . :)

1|0
    0|0
  • Şöyle bir bakayım dedim...

O kadar özel birgün de vücud sıcaklığına bile dikkat eden biri olarak, giyim kuşama yani dolayısıyla çoraba dikkat etmezsem öküzlüğün allahını yapmış olurum... Ama yolda felan giderse çorap olay değişir.

Kız görmeden kaldırır atarım.

1|0
    0|0
  • corabimin yirtikligi elbetteki hos bir durum degil ama bu yuzden bana ters yapacak ise yolu acik olsun :(

3|0
    0|0
  • yırtık olsun da kokmasın :)))

2|0
    0|0
  • yeni moda olduğuna inandırırım. yerse ne ala.

1|0
    0|0
  • "Güzelliğine çorabım bile dayanamadı, ben ne yapayım?" derim :)

2|1
    0|0
  • bütün parmaklar dışarı çıkacak şekilde yırtarım

bu senenin modası bu derim pişmiş pişmiş gülerek

1|0
    0|0
  • bileğimi keserim :P

1|1
    0|0
    • hahah:D o kadar yani:D

• hahaha:D parmak ucunda gezersin evde:D

• galoş taşıycam bundan sonra yanımda çok tehlikeli bir durum :)

• :D hava alsın istedim derim yani çok utanırım çorapları çıkarırdım. :D

1|0
    0|0
  • :) Çok iyi. Gerçekten. :) Bu halde beni kabullenen kadına 5 vakit tapardım sanırım.

1|0
    0|0
  • diğerini de yırt simetrik olsun :)

1|0
    0|0
    • :D hee oldu :D

• :))) düşünsene ayy aşkım çorabım yırtılmış

kızım ne kadar cahilsin bu yeni moda :D

• e yani.modayı hep başkaları mı başlatacak.belki de apaçiler gibi dünyayı kasıp kavuracak yeniliklere engel olmaktan geliyo ne geliyosa başımıza :)

• Planı yapan erkek olduğuna göre böyle hazırlıksız yakalanan taraf kesinlikle erkek olmaz. Ve hiçbir erkek de evdeki ilk buluşmada çoraplara bakmaz:p

0|0
    0|0
  • çoraplarımı tamamen çıkartırım. ama daha önemlisi bizm arkdaşlarla başıımıza gelmişti kızlar bizi eve çağırdı. 4 kişiyiz hepimiz oturduk yere çorap kontrolu yaptık. yırtık olmasa bile incelmiş çorap iğrençç bir görüntü :D

0|0
    0|0
  • Çorabımı çıkarırım cebime zulalarım, pencereden aşağı atarım bakmadığı bir anda. konu kapanır :)

0|0
    0|0
    • haha birinin kafasına gelmesinde

• adamın 2 dakika sonra elinde senin çorabınla kapıda belirmesi durumunda yapılacak tek şey kalır; kendini de çorabı aşağı gönderdiğin pencereden atmak :D

• hahah süpersin ya deli :D

• Tamamen çıkartırım çorabı atarım.Belki acırda bir çorap verir.

1|1
    1|0
  • Sevgilim uyanık davranır

çantamı markette unutmuşum canım

2 dakikada alıp gelir misin der :)

0|0
    0|0
  • paniklemem,o görmeden çoraplarımı çıkarırım. bu kadar,

0|1
    0|0
  • Ayaklarım kokuyor ben bi banyoya gidip yıkayım derdim hemen orda çıkarırdım:P

0|0
    0|0
  • o corap da direk cope gider olay mahalinde

0|0
    0|0
  • hemen çorapları çıkarırım herhalde...

0|0
    0|0
  • :)) koalyı var hemen çorabun yırtık olan yerını parmaklarının arasına sıkıştıracaksın :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• :)) Heheee her akşam başıma geliyor zaten .5 tl ver çorap al akşam eve gidince başparmak tırnağım delmiş çorabımı , yapacak bir şey yok "yine mi " derim , keyfimi pek bozmam .

2|0
    0|0
  • Elime allar sallarım , şemmame çekerım ahaha

5|3
    0|1
  • ön tarafını komple yırtar yeni bi tarz yaratırım :D

1|0
    0|0
  • çorabımı çıkartır sevgilimden onunkilerden bir tanesini ödünç vermesini isterim.

1|1
    0|0
  • hemen lavabo nerde der oraya koşarım birden bire çorabımı çıkartırım orda.çorabımı lavabonun bişeysine taktırdım ondan çıkardım derim :D

1|0
    0|0
    • haha:D:D ama çok büyük görmemesi imkansız?:D

• ne oyuncusun ya:D

• yeri geldimi oyuncuda olacaksın :D en azından sadece zor durumlarda oynuyorum genelde gördüğüm insanlar bıkmadan hep bi oyun içindeler :D

• Insanlik hali olabilir bisey yapmam

1|0
    0|0
  • gülerim, alay ederse sırıtırım

1|0
    0|0
  • Hayatım çorabım yırtılmış ya derim. Olsun sorun değil benimkilerden giy der ve konu kapanır :)

2|0
    0|0
  • ev terliği isterim :D

1|1
    0|0
  • ondan çorap isterim yırtılmış derim

2|0
    0|0
  • hemen araya gizleeee çaktırma:)))

0|0
    0|0
  • Aaa asker fırlamış derim

1|0
    0|0
  • çorap giymem

1|0
    0|0
  • yeni corap isterim

1|0
    0|0
  • çevik bir manevrayla gördüğüm ilk terliğe geçirmeye çalışırım ayağımı. ayakkabılarımı çıkarırken yırtık olan çorabı saklamaya calısırım diğer ayağımla filan :D

0|0
    0|0
    • haha o halini görmek isterdim :)

• Hayy aksi şeytann..:))

0|0
    0|0
  • 2 liralık ve 8 liralık olanları vardır, 2 liralık olan hem kötü durur, hem de 2.seferde kaçar..

ama o 8 liralık olanlar yok mu o sekiz liralıklar?! iyi kullanan biri 10 kez giyebiliyor.

Markasız alırsan kaçar tabi fakir pic!1!1

1|1
    0|0
  • bu konularda her zaman tedbirliyimdir yedek çorap taşırım çantamda.

0|0
    0|0
    • siz kizlarin her zaman tedbirli olmalari guzel bir davranis bicimi ama bazi seylerin de dogal karsilanmasi gerektigini dusunuyorum

dogalliktan da uzak kalmamak gerekir :)

• sizi yargilamak gibi bir sey yapmak istemedim bana yazdiginiz cevabinizdan sitem ettiginizi anliyorum

anlatmak istedigim sey bazen istenmeyen zamanlarda istenmeyen durumlar olabilir bunu da her iki tarafin dogal karsilamasi gerekir diye dusunuyorum

tabi siz bayanlar olarak her konuda tedbirlisinizdir bilirim biz erkekler sizin kadar tedbirli olamiyoruz :(

• sitem ediyorum çünkü dikkat ediyorum bir çok yorumumda bu tarz şeyler söylüyorsunuz ve sürekli aykırı düşüncedesiniz herkesin düşüncesi kendisine.

• "ya uff çorabım yırtılmış ya of çok kötü bir durum ben bunu takarım şimdi hayatta rahat edemem ben eve döneyim en iyisiii..." dedikten sonra erkek arkadaşın cevabı şu olur:"ya bırak yırtılırsa yırtılsın bunun için eve mi gidilir ya takma o kadar canım gel bişeyler yapalım." der ve konu kapanmış olur :D:D

önemli olan saklamak değil çok taktığınızı göstermek :)))))

0|0
    0|1
    • :D:D karşına geçip dalga geçerse naparsın?:D

• merak etme o durumda olunca görürüm ben seni:))))

işin içine girmeden bilemezsin.

• kezban mı?:D

• Olabilir ya, çorabımı çıkarırdım herhalde :D

1|1
    0|0
  • hemen el cabukluguyla corapları cıkartırım

1|0
    0|0
  • love idiğer parmaklarını da yırtıp " aşkaaaoommm bu yeni modaymııaaaışş" diyebilmektir.

0|0
    0|0
  • çorabı tamamen çıkarmaktan başka çarem yok :)

0|0
    0|0
  • Yanımda yedek çorapla geziyorum. Değiştiririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...