Bu yılın şampiyonu kim olur

süper bi sezon flaş transfer yapan takımlarımızdan hangisi şampiyon olur

• Galatasaray
    64% (7)70% (16)68% (23)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    27% (3)13% (3)18% (6)Oy Ver
  • Beşiktaş
    9% (1)13% (3)12% (4)Oy Ver
  • Antalya
    0% (0)4% (1)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Yine GS şampiyon havası yaratılıp rehavet oluşturma telaşına düştü azizin medyası.Daha çok sular akar bu değirmenin altından durun bakalım.GS çok avantajlı ayrı olay. Ama her zaman söylediğim gibi GS'nin SNEIJDER'i varsa Fenerin Tahkim kurulu var, GS'nin drogba'sı varsa fenerin PFDK'sı var... Hele hele FATİH TERİM... GS'nin terimi varsa görüldüğü üzere fenerin MHK'si var. TERİM iyi hoca ve taktikle kazanıyorsa FENER hakem ile kazanır. Yetmez ki , o zaman fener hakemle kazanırken GS'yi de hakemler ile engellemek lazım. Hele bir de ÜNAL AYSAL var... Eeee GS'nin ÜNAL AYSAL başkanı varsa fenerin YILDIRIM DEMİRÖREN başkanı var. Şartlar eşit sayılır yani :)) fenere göre...Tüm bunlara rağmen SEFİLLERİ oynuyorlar ya işte buna çok gülüyorum hahahahaaa

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bugünkü oyunuyla, taraftarıyla GALATASARAY Şampiyon..

3|2
    2|0
  • Galatasaray.

0|2
    1|0
  • fenerbahçeliyim ama alexin yokluğunu daha çok ararız şampiyonluk yolunda

0|0
    1|2
  • antalya ne alaka.

0|1
    1|0
    • ilk dört takımı saydım antalya sıkı bir takipçi trabzon yok piyasada antalya daha iyi şuan şampiyonlukta bende varım diyo

• Besiktas ^^

0|2
    3|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu sene futbol da tarih yazalim kupalati yavsaklara birakmayalim ne fener ne kartal nede trabzon haydi bastir cimbombom sensin sampiyon

2|5
    2|0
  • şampiyon Beşiktaş. ikinci kim?

1|0
    0|2
  • Bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe olur diyorum fakat sonra cayarak Gs diyecektim sonra baktım ki Fenerli kankalar kızacak vazgeçtim sonra tekrar aklıma geldi ve Gs dedim .

1|5
    2|0
  • Şampiyon belli GALATASARAY. Dediğin gibi süper bir sezon, ikinci sürekli değişiyor LİDER hep aynı. :D

1|0
    1|0
  • bu sene yine şampiyon olduk avrupanın kralı oldukk haydii bastır haydi bastır haydiii bastııır galatasarayy haydi bastır haydii bastırr haydi bastırr galatasaraaay...

1|0
    1|0
  • Gönlümden FENERBAHÇE geçiyor ama Galatasaray şampiyon olur :)

2|2
    2|1
  • bu akşamki futbolu izleyen herkes anlamıştır zaten Galatasaray şampiyon

0|3
    1|0
  • Galatasaray olur...

1|2
    2|1
  • Gs yüksek ihtimalle

0|2
    1|1
  • şampiyon GALATASARAY

1|1
    1|1
  • devletin , medyanın , herşeyin ve herkesin bütün desteğini alan gs uzak ara şampiyon olur...

0|1
    1|4
  • Beşiktaş şampiyon olur.

0|1
    1|3
Yükleniyor...