Tek Başınıza yurtdışına çıkar mısınız?

Tek başınıza daha önce hiç gitmediğiniz bir ülkeye 1-2 ay gider misiniz? Ne gibi artıları ya da eksileri olur ? ( dil sorunu yoksa )

0|0
1211

En İyi Kız Görüşü

• Artısı eksisi kişiye göre gidince değişir. Ben bir hafta öyle bir zaman geçirdim, dil olsun olmasın kesin bir Türk'e rastlıyorsun. Accayip deşarj oluyorsun. Cildine ışıltı geliyor. :) İnan bana harika hissiyatlara bürünüyorsun. Yaşayacaksan sevin, gezeceksen de max. 3 hafta dayanabilirsin. Yurtdışının yemek kültürü Türkiye ile uzaktan yakından ilgisi yok.

0|1
    0|0
    • Yurt dışına çok çıktım yemek vs sorun değil hallediliyor bir şekilde ama hep kalabalık şekilde arkadaşlarla gittim. İlk kez tek gitme fikri düşündürüyor beni açıkçası

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Bugüne kadar hep tek gittim. 2 ay londra da kaldım ilk başlarda kabus gibiydi çekiniyordum falan sonra alıştım çok rahattım

0|1
    0|0
  • Tabiki eksileri olur ama artıları geçeceğini sanmıyorum,senin yerinde olsam bi dakka düşünmezdim :)

0|1
    0|0
  • Tabiki giderim farklı bir millet tanımak güzel bişey olurdu ülkeyi gezmek ilk 2 veya 3 gün olanaksız olabilir ama alıştıktan sonra sıkıntı olacagını düşünmüyorum ortama ayak uydurmak zor olmasa gerek ..

0|1
    0|0
  • cıkarız..dilsorunu yk artık dünyann hiçbiyernde ..adamlar türkceyi zor konusrken almanyaya yerleşmiş misal..

0|1
    0|0
  • giderim orada da ortam yaparım sonuçta ama kendine güveniyorsan yalnız git güvenmiyorsan bir arkadaşınla git.

0|1
    0|0
  • 1 sene kaldım ben. İlk aylar süperdi balayı gibi :D Sonra kültür şoku yaşadım bayağı depresyonlara falan girdim ama oraya adapte olunca, işte arkadaşlarım ailem gibi oldu ve dönmek bile istemedim.

0|1
    0|0
  • giderim mükemmel olur

0|1
    0|0
  • Giderim,gidersem de dönmem zaten.

0|1
    0|0
    • nickini sen mi düşündün yoksa bir yerde falan mı okudun ? orjinal bir nick

• oldum, rahatti gayet, bir sikinti yasamadim ben isim herseyim hazirdi

belki iş, dil sorunlari olan biri sikinti cekebilir bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • ciktim zaten kac kere

yasadim da

0|1
    0|0
  • Evet giderim. Eğitim için. Olumsuz yanlarını şimdi düşünemedim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gidilir, gidiyorum, güzel oluyor ;)

0|1
    0|0
  • Çook artısı olucak emin ol fırsat varsa bu gece çık dil konusunuda kafana takma problem değil onlar buraya geldiğinde dilmi öğrenıyor rahat olalım cem yılmazın deyımıyle.

0|1
    0|0
    • Dil konusunda sıkıntı zaten yok. Hatta daha rahat olduğum bi konu olamazdı. Kafama takılanlar başka

• Güvenlik gibi mesela. Rusya'da çok zaman bulundum ve nelerle karşılaştım anlatsam...

Belki de bölgeyle alakalıydı ancak tek başıma olsam kötü olurdu muhtemelen. Bir de sıkılır mıyım diye düşünüyorum. Böyle şeyler işte

• ben tek başıma yemek yerken bile haz almıyorum.hele dışarda hayatta tek başıma oturup yemek yemem.o yüzden bir arkadaş olması lazım yurt dışına çıkmak için. insanlar toplu halde daha çok eğleniyorlar gibi .tek olmak sanki yalnızlığı topluma sessiz haykırmak gibi geliyor bana.

0|1
    0|0
    • Bugüne kadar hiç tek gitmedim. Sıkılır mıyım diye düşünüyorum. İlginç olur heralde baya

• valla kardeş sıkılma olasılığın yüksek. bence her ihtimale karşı biri olsun ne olur ne olmaz:)

• gittim tavsiye ederım gittigim her ülkenın dılını bılmesemde yıne bı sorun yasamadım

0|1
    0|0
  • Gördüğüm tek eksi sonumun "Otel" filmindeki gibi olması korkusu

0|1
    0|0
  • çok mükemmel olur

0|1
    0|0
  • giderim. birkaç ay olmasa da tek gittiğim oldu. ilk gittiğimde de tek gitmiştim

0|1
    0|0
  • tek basima yurt disindayim..

0|1
    1|0
    • Neler dersin bu konu hakkında peki ?

• keyifli bir olay..ztn arkadas ediniyirsun tek kalman imkansiz :) imkanin varsa cik gez

• Giderim, hatta yalnız çok daha güzel olur.

0|1
    0|0
  • Gidiyorum zaten,hiçte sıkıntısı olmuyor..gerçi ben en fazla 15 günlüğüne çkıyorum

0|1
    0|0
  • bence daha iyi olur.. artıları saymaynan bitmez

0|1
    0|0
    • En önemlileri saysak ? :)

• bir kere, her neiş ya da yer vs olursa olsun, tek başına başedip girişim olayını daha güzel geliştirirsin. yanında biri olmasını verdiği güven seni geri plana iter biraz

Yükleniyor...