Bar ile Bench Press sorunsalı?

Bar ile bench press çalışırken bileğinde ağrı ya da acıma olan var mı? Dambıl ile yaparken olmuyor...

Güncellemeler:
...
guncel

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Tutuşun yanlış olabilir

0|1
    0|0
    • Dediğin doğru ama ben de olacağını sanmıyorum. Uzun zamandır yapıyorum böyle olmuyordu.

• bir film çektirmenizi öneririm eklemde bir sorun olabilir sadece onda oluyorsa bir problem var demek

• Aynen salladık hep. Gidelim bari teşekkür ettim yorumun için :)

En İyi Erkek Görüşü

• Benim böyle sorunum yok şükür ancak bu tip sorunla karşılaşmamak için Z bar ile arka kol çalışırken Barı kaldırdığımda bileğimi güçlendirmek adına havada 2sn bileğimi büküyorum bana iyi geliyor.

Ayrıca Bench ten önce hiç
    Bir hareket yapmayıp ısınmayı artırırsan belki olmaya bilir bilemedim 🤔

0|1
    0|0
    • Isınıyorum baya önceden yoktu son 2 aydır. Aynen bilek çalışmıyorum pek acaba bununla ilgisi olabilir mi? Çünkü ağırlık arttırımına gittim bench te

• Evet o zaman ondan olabilir bilek güçlendirip, aynı zamanda sıkı bir bileklik takarsan hafife indirebilirsin.

Ama yinede tabi gitmek gerek doktora tabi bench basmanın dışında normal zamanda da ağrı oluyorsa acil gitmen lazım ama sadece harekette ise bir ara gitmen lazım :)

• Tamamdır bilek güçlendireyim bir de gideyim doktora belki önemli bir şey vardır. Teşekkürler yorum için :)

Kızlar Ne Diyor 1

• evet oluyor ya ağırlık kaldırdığımda oldu bileğimi zorlamışım bende yapmadım bir daha

0|1
    0|0
    • Aynen tutuş çok önemli onda bir de ağırlık çok oldukça bileğe binen yük artıyor en güzeli dambıl ile yapmak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...