Insanın nasıl yaratıldığını buldum sizce doğru olabilir mi?

İnsanın Nasıl Yaratıldığını Buldum Sizce Doğru Olabilirmi?

Kendimden örnek vererek başlıyayım doğmadan önce böyle galaksi gibi gezegenin yıldızların olduğu biyerdeydi ruh halindeydim yanımda benimle beraber 3 tane yukarı aşağı sallanıp bekleyen ruhani bişeyler vardı aynı şu casper çizgi filimindeki gibi beyaz elbiseli parlak

sonra karşıdan bi ses geldi hadi bakalım bedenlenmeye hazırmısınız diye ondan sonra ne olduysa kendimi anne karnında bilincim açık bi şekilde buldum herşeyin farkındaydım doğunca yanıma geceleri rüyamda ruhani varlıklar gelip gidiyordu beyaz elbiseli parlak etrafı aydınlatan özelliklere sahip olanlardan sizce doğru olabiilirmi anlattıklarım ? bence doğru

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Kafanı güle güle kullan cınım. Çok güzelmiş.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sizce anlattiklarim dogru mu ? demisin ama biz nerden bilelim .. ALLAH'tan baska bilen de yoktur.

Bunlari fazla düsünme bence, dünyaya geldik ve hayat gayemiz belli ona göre yasa ve git. Fazla kurcalamamak gerek bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Git burdan!

0|0
    0|0
  • Ruh dediğin şey madde olarak tanımlanmıyor. Madde olmayan şeyin ise bu evrende yeri yok. Sen güzel bir rüya görmüşsün kardeş.

0|0
    0|0
  • Aynştayn terk :D

0|1
    0|0
  • nerden öğrendin sen bunları :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu okuyunca aklıma geldi, bu sorunun cevabını hipnozla bulamazlar mı?

0|0
    0|0
  • interesan

0|0
    0|0
  • Ademle Havva ( Topraktan Yaratılma ) hikayesinden daha mantıklı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...