Galatasaray maçı için ne düşünüyorsunuz?

Bence iyi mücadele ettiler. 4-0 yenilecekleri maçta 4-3 yenildiler. Sizin fikirleriniz neler?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırmadım :) Gecen seneden alışığız yine 4 lediler g4l4t4s4r4yı :D

0|2
    1|1
    • gs 4 yemeden bitmezzzz !!! :D

En İyi Erkek Görüşü

• Onların 4 yıldızı var severler 4 ü ama unutma ki rize 5 attı bunlara sahasında mobil.zaman.com.tr/...erek-kupadan-eledi_5056.html

0|1
    0|2
    • dk 85 te hakeme teşekkür ediyorlardı umuttan kurtulduk diye :D dk 90+5 te iki sarı da haksızdı kuşlar cart curt demeye başladılar :D

• aaa olur mu hiç öyle g. saray her zaman bu ülkenin en büyük kulü sdnmfksdfsd gülmekten yazamadım pardon :D

• Onların uefa kupasi da var :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• 6alatasarayın bu 4kşamki performansına h4yr4an k4ldım

0|2
    1|2
    • Bende çok hayran kaldım valla ne diyim :D

• Ulan hiçmi akıllanmadınız arkadaş , insan biraz geçmişten ders alır. Geçen senede 44444 dediniz en sonunda 4. Yıldızı sizin gözünüze soktuk. Yani illaki diyorsunuzki Galatasaray gelsin yine sonunda bizi madara etsin
    Merak etmeyin yine haddinizi bildireceğiz.

0|2
    1|2
  • Ahahahaha :D hala guluyorum ya bide 85. Dakikada kuslar cik cik otmeye baslar yazanlar vardi ahahha :D

0|3
    1|1
    • Çok trajikomik ya :D valla bazen üzülüyorum aslında :D

• O anki pskoloji nasildir ya kahvede falan ya da arkadaslrla mac izledigini dusun enpati yap :D ahaha

• şansız bir maçtı selçuk ve hakan balta ilk yarı sakatlandı zorunlu iki değişiklik ordan yaptık sonra semih girdi oda sakatlandı ama bence birazda hocanın salaklığı sen evinde çift forvet oynamazsın deplasmanda oynamak niye onu anlamadım

0|0
    0|0
  • sana ne yenildiysek şikeci arkadaş

0|0
    0|1
    • hayat işte düşene tekme atmak bizim işimiz

• iyide arkadaş kendi haline yan diyorsun gs maçına soru açıyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu neyse ben yatıyom sen eğlenmene bak

• iyi geceler abicim :)

Yükleniyor...