Yarını düşünmeyeceğimiz bir hayatımız olsa kızlar mı daha çılgın olur erkekler mi?

evet arkadaşlar hiç kimse ama hiç kimse ne yaptığınızı önemsemeyecek böyle bir dünyada hangi cinsiyetin daha çılgın olacağını merak ediyorum

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bunu kızı erkeği olmaz insanına bakar ama bn yine erkekler idyorum eğer ilişki açısından diyorsan yine erkekler daha çılgıno lurdu.çünkü kızlar aşk,sevgi ister çoğunlukla ben hiç sex diyen kız duymadım ama erkekler öyle değil onlar sex istiyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kizlar erkeklerden daha kisitli old icin tBiki de kizlae daha cilgin olurdu

0|1
    0|0
  • kızlar olur cunku kızlar erkeklere göre daha fazla kısıtlanarak yaşar ve herşeyin tadına varmaya çalışır dediğin gibi olursa

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Kızlar çıplak gezerdi sokaklarda o kesin

0|1
    0|0
  • tabi ki kızlar kızların düşünmek zorunda olduğu nice yarınlar var. Eğer düşünmek zorunda olmasaydık çook daha fazla çılgın olabilirdik :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlar daha çılgın olur toplumdaki rolleri yüksek olduğu için korumak zorunda olduğu değerleri olduğu için böyleler yoksa heryerde söylerim kızlar erkeklerden daha p*çtir .

0|0
    0|0
  • Kızlar çünkü; Dışarı çıkmanın, istediğin saatte eve gelmenin ve sorumluluk altında ezilmenin ne demek olduğunu en iyi onlar bilir. Bizim gibi tuzu kuru değil çoğu.

0|0
    0|0
  • kızlar bence

0|0
    0|0
  • valla o gün geldiğinde kızlardan kaçıcak delik arıcakmışız g,b, geliyor :D

0|0
    0|0
  • kızlar tabikde erkek bayramı olurdu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...