Ilk İlişkilerde ne düsünürdünüz...

Evet arkadaslar sevgilim de ben de ilk kez boyle bisey yasıyoruz . her konusmamızda is evliliğe gidiyor soyle yaparız boyle yaparız ama daha yas 18 : ) ikimizde boyle istiyoruz ama nasıl yanı ılk basta herkes mı boyle dusunur yoksa sevgi mi buyuk : ) cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Tamam arkadaslar da hıc bı guzellık olmuyomu

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• var ıste onunde bır guzellık.. kardesım once 18 yasınızı bır yasayın.. su anın su dk nın tadını cıkarın ondan sonra evliliği düşünün.. hayalını de kurmayın demıyo kımse sıze ama fazla kaptırırsanız ılerıde ayrılık olma ıhtımalı yuksek oldugu ıcın zararı goren cıftlerden bırı olacak .. guzellik mi.. şu anda onunla mutlusun ? ve sevgililer gününde çoğu kişi yalnız gecırecekken mum ısıgında sarabını yudumlayacagın bır sevgılın var ;) ks olarak yalnızlar partisi yapacagız nerdeyse be :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O yaşlardayken biz de sevgilimle aynı hayalleri kurduk. Sonuç: Ayrıldık...

0|0
    0|0
  • fazla düşünme nasılsa ayrılacaksınız anı yaşa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaş 18 se sonuç ayrılık kardeşim mutlu olmaya bak kızı kırma sen de kırılma fazla ileriye gitmeden hayatın tadını çıkarın ;)

0|0
    0|0
    • kardesim sagolasın ama olması imkansız mı yanı

• hayır dostum imkansız diye birşey yok bunu yaşamadan bilemezsin.. o kişi gerçekten senin kaderinse zaten o kişiyle evliliği yaşayacaksındır .. bizim demek istediğimiz hayalleri kurun ama fazla kaptırıp acele etmeyin..

• Hızlı gidiyorsunuz belli. Biraz daha sakin olun anı yaşayın ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...