Bir erkeğin bizden hoşlandığıı nasıl anlarız ve yaklaşması için ne yapmak gerekir?

Herkese merhaba;

Bugün yine derste bakıyordu bana.İlkinde baktığı gibi değil ama çünkü o ön sıradaydı ben ben onun paralelindeki sıranın bi arkasında ve yanımda sıra arkadşaım vardı arkadaşım ondan tarafa denk geliyordu.Bu bana kaçamak bakışlar attı bir iki defa ilkinde aramızda kimse yoktu direk çaktırmadan bakmaya çalışıyordu.7-8 defa baktı bi derste.Neyse bugün de bu değil yanındaki arkadaşı baktı ondana daha çok.Valla ben bu işi anlamadım.Bi insan arkadşaınnı baktığı kıza nasıl bakar?Bu çocuk görünüşte böyle sakallı bıyıklı bişey böyle ciddi duruyor ama bakarken küçük bir çock gibi kaçamak kaçamak bakışlar atmaya çalışıyor.haa arada koridora çıkıtğımızda ben telle konuşuyordum.Bunlar 3ü beraber oradaki sandalyelere oturmuşlar.Orada otururken hiç kafayı çevirip bakmadı bile.Beno nlara bakmadım o bakmadı.Ne bu şimdi sınıfta kaçamak kaçamak bakıyor koridorda bakmıyor.Haa bir de bizim kantinde o sandalyelerin hemen karşısında kantin var böyle cam var arada da oradaki sandalyelere oturduğumuzda da onlar da karşıda oturuyolardı o zaman da baktığını farkettim.Yani anlayamıyorum.benimle ilgilenip ilgilenmediğini.1 buçuk 2 aydır aynı sınıftayız.Bu bana 3-4 haftadır bakıyor.Tabi her zmaan böyle karşılıklı gelemiyoruz çünkü sınıf çok dolu.Böyle yakın oturunca denk geldiğimizde bakıyor.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen adım at mesela soru falan sor bi şekilde muabbet açmayı dene faceden falan ekle? link sende benim sorumu cevaplarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • ben niye atayım çocuğu tanımam etmem.Hiç tanımıyorum nasıl yanına gidip muhabbet açayım.

• çocuğu tanımıyorum adını bile bilmiyorum sadece nerede okuduğunu biliyorum.O benim hakkımda bilgi sahibi mi onu da bilmiyorum.Böyle ciddi duruyor ama kaçamka kaçamak bakışlar atarken küçük bir çocuk gibi kaçamak bakış atarken çok komik oluyorsunuz biliyor musunuz çok gülüyorum içimden.

• sen bu konuda iyice gamlı baykuş olmuşsun.Allah kolaylık versin.

Erkekler Ne Diyor 4

• sen ygs yi düşün bırak erkek bitmez sokakta

1|0
    0|0
  • bır bakıstan ne ask dogacak burada az kaldı

0|0
    0|0
  • bahsettiğin yer üniversite mi lise mi ?

0|0
    0|0
    • üniversite ve üniversite mezunları var.Dershane.

• yanına gelip tanışmamışsa şu zamana kadar cacık olmaz ondan takma kafana

• nasıl gelsin bizim sınıf öyle bir sınıf ki.Böyle birbiriyle iyi olanlar var.Arkadaş grubum var çok şükür fakat bir grubun diğeriyle hiçbir alakası hiçbir ortak noktası yok.Birbirimizi hiç tanımıyoruz.Hoş bunlar 3-4 haftadır bizim arkamızda oturuyorlardı bu ve arkadaşı.Ondan sonraki gün ben yer değiştirince bu da benim paralelimdeki sıraya geçince bunun bana baktığını farkettim.Daha önceden bu çocuğun farkında bile değildim bana baktığının.

• yanlış anlamazsan bi şey söyleyecem bizim sınıfta bi kız vardı bacak bacak üstüne atar bi de önündeki kıza bi şey söylemek için eğildiğinde külotlu çorabın üst kısmı görünürdü bazen ben bakardım bazen o soradık birbirimize açıldı mı diye acaba sende de mi öyle bi durum var

0|0
    0|0
    • hayır ben hiç etek giymedim lise forması dışında altımda normal kot üstümde kazak vardı.Gayet normaldi üstüm yani.

• hemen suç atma dediğim gibi seni ve göğüslerini bilmiyorum ben olsam bakar mıydın onu hiç bilmiyorum

• ne göğüsmüş kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 2

• bence hoşlanıyor.

0|0
    0|0
    • anca bakarlar gelen giden yok.

• hoşlanıyor olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...