Spor salonuna yazılmaya çekiniyorum?

Arkadaşlar spor salonuna yazılmaya çekiniyorum çünkü zayıfım... Ne yapayım?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çekinmene Gerek Yok.
    Bu Sorun Sadece Sende Değil Yüzlerce Kişide Var.
    Ama Uzun Müddet Spor Yaparak Bu Sorunu Aşabilirsiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence çekinmene hiç gerek yok. insanlar senin hakkında ne düşünürlerse düşünsün. ellerine geçen tek şek kendi salak düşünceleri olacak. zayıfsın, peki onlara ne? belki kas yapmak istiyosun belki de gün içinde yediğini yakmak. ne düşündüğün sana kalmış. ama asla başkalarının aptal düşünceleri için istediğinden vaz gecme :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Normalde şişmanlar çekinir.. Aşırı zayıf olman orada göze batmayacaktır. Kilolu olsaydın, manken gibi kızların yanında kötü hissedebilirdin ama şu halinle çekinmene gerek yok.

1|0
    0|0
  • Şişman olsan neyse çekinmen normalde zayıfsan neden çekiniyosun ahah :D

1|0
    0|0
  • Her engelde pes edip gitseydim şu an 5 km koşamıyacak parkouru yapamayacaktım zaten kim görse mala bak diyolar haberleri yok ki aynı tezgah da dura dura küflenmişler takma onları bunları kendine bak ilerde pişman olma

1|0
    0|0
    • haklısın aslında başlamalıyım dımı yani

• bence de başlamalısın ilk önce yürüyüşlere başla direk girme aslında sana yardım edebilirim koşu hakkında , spor salonuna hemen gitme kaslarını yırtarsın ben yapmıştım o hatayı sen yapma

• Ordakıler öcü değil git bende zayıfım nolcak

1|0
    0|0
  • Spor salonuna sadece zayıflamak için gidilmez ,

1|0
    0|0
    • Evet ben güçlenmek için gideceğim çok güçsüzüm.

• İstanbul'da bağcılarda var

• Bağcılarda neresi var bilmiyorum, Yüzme havuzu var mı

• kac kilosun

1|0
    0|0
  • Lann zaten kılo almak veya vermek için gidiyosun oraya 😂 bende ilk gittiğimde zayıftım 1.83 58 simdi 1.85 62 😄

1|0
    0|0
  • Git kilo alırsın

1|0
    0|0
  • Çekinecek birsey yok ki

1|0
    0|0
  • arkadaşlar bende 1 85 boy 82 kiloyum göbek falan çıktı nasıl bir durum sizce

1|0
    0|0
  • kilo al

1|0
    0|0
  • çekinmene gerek yok ordakiler vücut şampiyonu değil hepsi normal insan sıkıntı yapma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• spor salonuna bir tek şişmanlar mı gidiyor? Ne alaka? Senin tam tersi daha rahat sere serpme gitmen lazım.

2|0
    0|0
  • bazı insanlar formunu korumak için, bazıları hastalığı için, bazıları fazla kilolarından kurtulmak için gidiyor zaten. senin kimseden utanmana cekinmene gerekicek bişey yok ki. gidiceksin tak kulakligini yap sporunu! kimseye aciklama yapman gerekmiyor

1|0
    0|0
  • Spor yapmak zayıflamak anlamına gelmiyor. Spor sağlık açısından her insanın ihtiyacı olan bişey ağırlık çalışır kas yapar sağlıklı olursun git bence fitness ve yüzme çok iyi pilateste yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Çekinmen için sebep yok. Spor zayıflamak için değil sağlıklı bir kas ve iskelet sistemine sahip olup vücudu zinde tutmak için yapılır.

1|0
    0|0
  • Zayiflada spora gidebilir ya sıkılasmak icin git ne diye utaniyosun

1|0
    0|0
  • Spor sağlıktır kızım koşa koşa git

1|0
    0|0
    • Kızım demede :)
      Ama utanıyorum

Yükleniyor...