Acil motivasyon verin?

Nerdeyse 1 aydır voleybol oynuyorum parmak pası ve manşet bitti duvarla çok güzel oynuyorum bugün kursta hoca illa maça gir dedi yapamam dedim cesur ol dedi girdim bir topa bile vuramadım takım kaptanı var bana dedi başlangıcı sen yap yapamam dedim smaç bilmiyorum yumrukla vur dedim sol tarafa gitti tüm özgüveni im kırıldı şu an voleybola gidesim kalmadı

Güncellemeler:
Maç dediğim ciddi değil di kendi aramızda takım kaptanıda sürekli sinirleniyodu öff falan diyodu

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Vazgecme uzerine git. Yapamayacagin bir seyin olmadigini ve hic bir sekilde vazgecmeyip uzerine gidecegini soyle kendine. Yapabilirim de. Yapamamam icin bir neden yok de. Ve bence de oyle:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben 8 sene oynadim, 2. ligdede oynadim, ilk maca ciktigim zamani hatirliyorum, sahada tit tir titriyordum, hocam bana bir dua vermisti maca cikmadan once o duayi oku cik hic heyecanfalan kalmaz demisti, getcektende oyle oldu, ne zaman ki o duayi okumadan maca ciksam bir eksiklik hisseder olmustum..

0|0
    0|0
  • Sana en güzel motivasyonu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk veriyor, Başarabilmenin ilk şartı Başaracağım diyebilmendir.
    altiniciziyorum.com/wp-content/uploads/2051.jpg

0|0
    0|0
  • Maç başlamadan müzik dinle gaza getiren

0|0
    0|0
  • motivasyon filmleri izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boşveer. zamanla düzelir. bende ilk maçımda öyleydim. servisle başlarken hata yaptıysan ne olmuş? önemli bir maç değil ya. eğer takım arkadaşlarin sana kızarsa onlara de ki: " siz hiç hata yapmyor musunuz kardeşim? bu benim ilk maçım. ben de sizin gibi daha önceden 10 maça çıksaydım emin olun ben de sizin gibi oynardım. şimdi kızmayı bırakın da bari takım olmayı becerebilelim" işte aynen bunları de. sakın iki hata yaptın diye moralini bozma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...