Sevgililer günü yaklaştı (Manevi hediye önerileriniz)

Arkadaşlar sevgililer günü yaklaştı , eee birşeyler almak en değerlilerimize :) güldürmek gerek mutlu etmek gerek :)

Maddiyattan hoşlanmıyor , mesela geçen sene sevgililer gününde cem karacayi çok sevdiği için bende olan cem karaca plağını ona vermiştim :) (Kardaşlar albümünün plağı)

Daha sonra albüm yaptırmıştım bizim fotoğraflarımız olan bi albüm :)

Rock'çı olduğu için gitar almıştım :) hepsinde çok sevinip çok mutlu olmuştu hatta ağlamıştı..

Böyle manevi hediyeler arıyorum bu sene pek birşey bulamadım gidipte gümüş kolye almak istemiyorum :D :D :D

Önerisi olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• pyssla. bunu araştır. kolye,broş,toka vb yapabilirsin bununla. hem manevi olur hem hoşuna gidecektir. :)

0|0
    0|0
    • tesekkur ediyorum hemen bakıyorum :)

• çok güzel şeyler çıkabilir , evet gördüm anahtarlık falan yapmıslar harika :)

• Evet. yapabilirsin :) kolye daha güzel olur. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• kalp şeklinde bi kutu alıp onun icine bir sürü cikolata koy bide ikinizi anlatan uzun bi yazı yazıp kutunun en altına koy, bana böyle bisey yapılsaydı galiba acayip mutlu olurdum:))):)

0|0
    1|0
    • tesekkur ederim tamda bu lazım , size ne alınırrsa mutlu olursunuz sorusunu sorabilirdim aslında :)

• Konser bileti eksik kalmış:)İki kişilik olsun.

0|1
    0|0
  • 2 kişilik justin bieber bileti :D

ya da rihanna

0|0
    0|0
    • Justin hastası ://

• çocuğun şarkıları iyi ama şimdi . olmazsa rihanna da sarar

bak çikolatalı kutu al birlikte yiyin sonunda bi süprizim var de tadaaa bilet çıksın :D

• özel bi kutu olsun içinde çikolatalar küçük küçük notlar kullanacağı bi şey falan :)

0|0
    0|0
    • kız denilince direk akla çikolatalar geliyor nerden geliyor bu sevgi , kız arkadasım esmer ve çikolatalara bayılıyor :) degerlendirmek lazım tesekkur ederım :)

• ne demek :) çikolata mutluluk ondan :)

• evlilik teklifi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...