Gerçekten de bir şey var mı sizce?

bir kaç kez gördüğünüz bir kızın gözlerine neden dik dik bakarsınız, nasıl desem resmen hiç bakışınızı çekmeden, üstelik bu kızı bir kaç kez görüyorsunuz hiç konuşmuşluğunuzda yok, sadece ortam içinde kızın gözlerine derin derin bakıp sonrada dalıp giderse, dalgın olmaya başlarsa,kızı izlerse,kız görse bile hala birşey olmamış gibi bakmaya devam ederse bütün bunların bir cevabı vardır herhalde?Unutmayın konuşmuyorsunuz vede bir kaç kez gördüğünüz birisi yapıyor bütün bunları, cevaplar için teşekkür ederim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• bir insan bir başkasıyla 6 saniyeden fazla göz teması kuruyorsa ya onu öldürmek yada onunla sevişmek istiyordur. yani senden hoşlanıyo belli ki

0|0
    0|0
    • sevişmek :)) koptum ne 6 saniyesi resmen dikizledi

• okudum:D

• afrin kızıma :) senden hoşlanıo senden hoşlanıosan sende bak ki cesaret edip gelsin sana ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• sevmek bişeyinden hoşlanmıştır

0|0
    0|0
  • hey kız ben burdayım bi işaret verde yanına geleyim bi gülümse bi işaret ver de cesaret edeyim yoksa böyle bakmaya devam edecem biliyom sevgilin yok hadi be güzelim gör artık beni

0|0
    0|0
  • adam ben bıldıgın abazayım benı fark et dıyor sana anlamadın mı bosa degıl o bakıslar

0|0
    0|0
  • adam ağır zampara :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı durumdayım 8 aydır bakıyor tık yok

0|0
    0|0
    • ama ben bir kaç kez gordum kendisi benden buyuk eskiden oyle degildi bayadir gormuyordum kendisini ama ne olduysa sonradan oldu

• yasın kaç yası kaç

• hoşlanmıştır belki ama bunu kesin bilemezsin

0|0
    0|0
    • başka ne sebep'ten bakabilir?

• tanıdığı birine benziyor olabilirsin yada unutamadığı eski sevgilisine

• ya bir aralar nişanliydi ozm'da bakiyordu ama sonradan nişani atmişlar sebep nedir bilmiyorumda taa ozmlardan 'da bakiyordu, eski nişanlisinada benzemiyorum ki ben esmer o kiz ise esmer degil hiç'te benzemiyoruz

Yükleniyor...