Bu konuda çok etkili bir fikri olan varsa yazsın lütfen?

Ben 19 yasındayım ve 69 kiloyum balık etlıyım fakat zayıflamak istiyorum. Ben bu yontemle cok kısa sürede zayıfladım dıyen yonteme guvenen varsa lütfen nasıl yaptıgını yazabılır mı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol sivi yuket. Ben sadece sabah kahvaltısında ekmek yerim. Sofrada salata yogurt gibi ek gidalarin olmasina ozen goster. Her gun meyve ye. Aksam sekizden sonra yemek yeme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendine zarar mı vermek istiyorsun? Böyle sorular insanın hayatını tehlikeye atar buradakiler ne bilsin tek diyecekleri sana spor az yemek bilmem cart curt... Diyetisyenler boşuna mi var anlamıyorum ki sizi...

0|0
    0|0
  • Sporr ☺

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • az ye spor diyet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herkes kendi doktorudur bence ben bundan 1yil oncesine kadar 76 kiloydum simdi 56 kiloyum 1yilda 20 kilo muazzam bisey. oncelikle yediklerine dikkat etmelisin kisitlamalar yapmalisin kendince. tabi olmazsa olmazin spor ve su. bunlar zayiflamada en onemli etkenlerdir. mutlaka yanina 1termos suyun icine bir kac dilim limon atip bunu yanindan ayirma susadikca bu suyu icmen hem kolay yag yakmana hem de vucuduna iyi gelir. diger bir etkende uyku. eger guzel uyursan metabolizman daha iyi calisir. bunlari bir denemelisin bence ;D

0|0
    0|0
  • Düzenli hergün spor yapıcaksın canm vitamın de alıcaksın tabikide genelde sebze yemeklerı az ekmek fastfood yok azimli olursan verirsin sağlığını düşün daha çok gençsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...