Arkadaslar esmer olma yollarını arıyorum...

kendim kumral ve esmer arası bişeyim.yani en azından esmral diyorlar.solaryum dışında bildiğiniz ucuz ve kolay bronzlaşma yöntemi var mı diye sorcaktım.foto mu da ekliyorum ona bi bakın...

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• bronzlaşıp na yapcan böyle gayet güzelsin.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• reklam kokan haraketler bunlar :)

2|0
    0|0
  • Ten rengin iyi bana göre ama bronzlaşmak için elma suyu kullanın derlerdi, yüze ve boyna sürüp yarım saat kadar bekletip temizle gibi bir yöntemdi yanlış hatırlamıyorsam.

1|0
    1|0
  • Oncelikle cok kucuk gorunuyorsun bu yasta karartma kendini. Ama cok istiyorum diyorsan bi iki gun kayak yap yanarsin zaten.

0|0
    1|0
  • yazun cel rızeye :D senı 1 ay katuksuz cunesun altına cay tarlasına sokayım :D az cay topla :D olursun kapkara :D umarım anlamıssındır dedıgımı :))

0|0
    1|0
  • Resimdeki sizsiniz değil mi şaka yapmıyor musunuz..?

0|0
    0|0
  • bir gözlerin kedi gibi iki kolayla bronzlaş kolanını içindeki karamel yardımcı olur cildine sür

0|0
    1|0
    • kolayı sürüp güneşe çıkmak gerekmiyomu yoksa direk sürüp beklesek yeterli olur mu?ve gözlerim kötümü yani?

• bu havada güneşi nerden bulayım? :) tesekkur ederim gözlerim hakkındaki yorumun için

• güneşsiz dene

• esmer olunmaz doğulur

3|0
    1|0
  • Solaryum harici negatif (-)

0|0
    0|0
  • Solaryum dışında pek çaren yok gibi.

Dışarıda esmer görünmek için avondan aldığı 1 kiloluk pudraya kafasını sokan birçok kız tanıyorum. iğrenççççç...

0|0
    0|0
  • bence ne olursan ol kendin ol.hem sen ne kadar tatlı ne kadar güzel bir şeksin senin kedi canını yerim böyle şeylere gerek yok:):)

0|0
    1|0
    • malesef hoşlandığım çocuk esmer kızları seviyor sana ark istegi göndersem onun resmine bi baksan da bana bakarmı sence bi fikir yurutsen

• yahu bu kadar saçmalık mı olur? seni sevecekse karekterin için sevsin. esmerliğin sarışınlığın içni sevmesin. sen de ne tip çocuktan hoşlandın ya.bırak bu işleri boş ver. tatlı kızsın.elbet seni böyle sevecek birileri çıkacaktır. ya da git çocuğa ben senden hoşlanıyorum diye söyle.

• solaryuma girr

0|0
    0|0
  • Bol bol kahve iç kara kız ol

0|0
    0|0
  • Ay ışığında bronzlaşmayı denemelisin..

0|0
    1|0
  • Nutellaya sok kafanı olursun :D

1|0
    2|0
  • komur isine gir panpa

1|0
    2|0
  • Herkes esmer olmasın, sonra hiç seçici depilsin diyorlar bana. Azınız da böyle kalın.

0|0
    0|0
  • bu ten rengi ideal boşa esmer olma

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli kız candır. Siyah saç ve beyaz ten bende böyleyim. Esmer ten çok itici geliyo

1|0
    3|0
  • Gerek mi var gayet güzelsin.Doğal olman bence senin güzelliğini daha da anlamlı kılar.

0|0
    1|0
  • mikrodalga firina gir cik tamamdir

0|0
    1|0
  • bizim odunluga gir esmer olmassan adam degilim

0|0
    1|1
  • bence beyaz tenli olmaya çalış

0|0
    2|0
  • afrikada 1 ay kal tamamdır

0|0
    2|0
  • Güzelsinnn yapmaa sakınnn ben çok begendim

0|0
    1|0
    • tesekkur ederim hepsi şu hoşlandıgım çocuk yuzunden esmer kızlar hoşuna gidermişşşş

• öyle bırak diyince de olmuyoki zaten çıkmıyoruz bile ama onu çok seviyorumm

• Tamam o zaman bırak gitsin :) mesaj atan benim

Kızlar Ne Diyor 12

• bence gayet idial bir ten rengin var ve solariuma giderek yüzünü dahada erkenden yaslandirirsin ve böyle yapma bence =) benimde tenim senin gibi solariuma gittim 5-6 kere ama sonra fark ettim ki kendi rengim daha güzel ve yazin kumsalda kararmam hic birseye degismem cünkü o reng bir ayri güzel =) en iyisi yazi beklee

0|0
    0|0
  • Benim gibi olamazsın, gel yarısını sana verem..

0|1
    1|0
    • Fotodaki gibi bir esmerse neden olmasn. Heleki kirpikleri uzun ve gürse :D O değilde türkiyedei esmer kızlar kendini türkay şoraya benzetmesi yok mu , en çok ona gülüyorum mahaha

• Ben kendimi türkana mı benzettim hey yarabim ya..

• bu halin guzel, bozma

1|0
    0|0
  • esmer olunmaz esmer olunur gülööm.

1|0
    0|1
  • beyaz ten daha asil

1|1
    4|1
  • Böyle kal.

0|0
    0|0
  • lan ten rengin gayet iyi,kasma.

0|0
    0|0
  • zaten esmersin ki bence ten renginle oynama ...

0|0
    0|0
  • Bosver boyle kal...

Kumral olmak cok guzel.

0|0
    1|0
  • esmer candır asıl

0|0
    1|1
  • sacmalama

koyu tenin nesini seviyorsunuz ya

dur durdugun gibi

0|0
    0|0
  • tatlım sen kumralsın esmer değil,solaryumla ten koyulaşır ama o zamanda esmer değil koyu bugday oluyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...