Xabi alonso mu ? felipe melo mu ? hangisi daha iyi ön libero?

xabi alonso mu ? felipe melo mu ? hangisi daha iyi ön libero? yorumlarınızı bekliyorum...

• Felipe melo
    67% (39)26% (23)42% (62)Oy Ver
  • Xabi alonso
    33% (19)74% (65)58% (84)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|43

En İyi Erkek Görüşü

• Pes oynarken bile melonun tüm özelliklkerini sonuna kadar getir yine alonso ile kapışamaz.

Bak düşün PES de bile.

1|2
    0|0
    • pes'e göre mi oyuncuları begeniyosun?

• Ben hiç bir erkeği beğenmiyorum ama beğenenlere saygı duyarım.

Sadece kıyaslamak hata diyorum.

Yok hata değil aynı ayarda diyorsan ikisinin bonservis fiyatlarına bir bak derim.

Kızlar Ne Diyor 5

• gs nin tüm futbolcuları real madrid ve barcelaonunkilerle kıyaslanacak diye bir kural mı geldi diyorum:)))

0|0
    0|0
  • iyi de karşılaştırılmaları bile mantıksız değil mi? sabri messi gibi olmasa da buna benzer bir şey olmuş. tabi ki alonso.

0|0
    0|0
  • meloşu seviyorum ben :D

0|0
    0|0
  • Xabi Alonso tabi

0|0
    0|0
  • felipe on numara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• xabi alonso tabiki

0|0
    0|0
  • şakamısın ya felipe melo kim allah aşkına selçuk şahinle kıyaslasan neyse:D:D xabi alonso dünyanın sayılı liberolarından 10 içinde diyim meloyu ilk 100 e almazlar :D adam altın bidonu aldı

0|1
    0|0
  • GSliyim. melo xabi alonsoyla karşılaştırılacak ayarda bile değil. alonso istikrar abidesi. melonun istiktarlı olduğu tek şey dengesiz tavırları:)

0|1
    0|0
  • yuhh artık bu 2 oyuncuyu kıyaslayabiliyosan sen öl ya valla. melo nerenin iti oluyo ya.

0|0
    0|0
  • Xabi Alonso'yla Felipe Melo'yu karşılaştırabilen adamın herhangi bir futbol bilgisi yoktur.

0|1
    0|0
    • niyeymiş fenerli ? Melo'nun ne eksiği var alonsodan?

• Ben Galatasaraylıyım angut arkadaşım. Objektif olucaksın.

• Oynadığı takımları karşılaştırarak çok kolay çözerdin sorununu dostum.

0|0
    0|0
  • soru mu bu tabiki xabi alonso

0|0
    0|0
    • kızlar futboldan ne kadar anladıklarını göstermiş anket sonuçlarına bakılırsa

• İyi ki kendini gizlemişsin. Yoksa çok fena dışlanırdın söyleyeyim. Sorduğun soruyu hangi mantıkla sordun :) bence alonso

0|1
    0|0
  • yuhh yaa kıyasa bak xabi alonso ile melo'yu kıyaslıyor xabi alanso tabiki.. bu gs taraftarı iyice abarttı olayı..

1|0
    0|0
  • Karşılaştırmak bile gereksiz bence. Tabi ki Xabi alonso.

0|1
    0|0
  • xabi alanso maç başına 14 kilometre koşuyor... bunu bilmen yeterli sanırım... melo gibi kenar mhalle futbolundan yetişmedi o

0|1
    0|0
  • amq xabi ile meloyu kıyaslamak messi ile burak yılmazı kıyaslamak gibi bişey

0|2
    0|0
    • yine 2 gol attı kral! çekemiyosunuz futbolcularımızı !

• bende galatasaraylıyım kardeş hemde fanatikte yani kıyaslama saçma

• melo yürekten oynuyor gol atamadı diye çok düşmanlık gördü bu sene işi zor

0|0
    0|0
  • Neden böyle bir soru sordun.Galatasaraylıyım ama kişilik olarak ikisini de sevmem.Oyunculuk olarak ise Xabi Alonso yu tartışmaya bile gerek yok.

0|0
    0|0
  • oynadıkları takımdan yeterince belli olmuyor mu ? :)

0|2
    0|0
    • en net cevap olmuş

• 2000 de de aynısı diyorlardı :)

• Türkiye liginden iki oyuncu söylese bu cevabı veremezdim , bekirin selçuk şahinin fenerbahçede , sabrinin gökhan zanın galatasarayda , velinin beşiktaşta oynadığı bi ligden bahsediyoruz

• B: Xabi alonso

0|0
    0|0
  • Selçuk Şahin.

1|1
    0|0
  • Bunu soru olarak sorman bile xabi ye hakarettir..

0|0
    0|0
    • niye melo zamanında 25 milyon euro'ya juventus'a gitmiş adam.

• Robert De Niro

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormansdan utanman gerkr dostum melo kım kı alonsoyla kıyaslanacak ha yaptıgı hal ve harektler sadece gs taraftarının sevgısını kazandırmaya yetıyr

0|0
    0|0
  • senin kafana bir şey düştü heralde melo ile alonso yu kıyaslıyosun iti itle kıyasla kardeş

0|1
    0|1
  • karşılastırdıkların denk mı sankı (((: xabi alonso diyosun karsısındakıne bak melo

kapıya bağlamam onu ((:

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak söylüyorum.Birisi Real madridin kaptanı biri Galatasarayın yüz karası.

0|1
    0|0
    • sen fenerli yada bjklisin:DD:.

• Cidden galatasaraylıyım hemde doğuştan bunuda gururla söylüyorum heryerde ama takımımı savunucam diye yalan söylemem melo galatasaray gibi bir takıma yakışmıyor kalitesinden bahsetmiorum.

• tabiki xabi

0|0
    0|0
  • Felipe melo

0|0
    0|0
  • O nasıl soru ya Xavi Alonso dunyanın en iyi ön liberosudur.

0|0
    0|0
  • Oynadıkları takımdan belli olmuyor mu?

0|1
    0|0
    • takımlara göre mi kıyaslaman yapıyosun? ozaman benzema mı falcao mu ?

• Falcao daha iyi tabiki ama o oyuncuların ikiside üst düzey melo xabi ile karşılaştırılabilcek düzeyde değil

• soruda mantık hatası var. melo kiiim alonso kim amk

0|1
    0|0
  • xavi

0|0
    0|0
  • xavi alanso tbki

0|0
    0|0
    • ne eksiği var alonsodan söylesene?

• Erkekler Devam
    12