Xabi alonso mu ? felipe melo mu ? hangisi daha iyi ön libero?

xabi alonso mu ? felipe melo mu ? hangisi daha iyi ön libero? yorumlarınızı bekliyorum...

• Felipe melo
    A seç
  • Xabi alonso
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
543

En İyi Erkek Görüşü

• Pes oynarken bile melonun tüm özelliklkerini sonuna kadar getir yine alonso ile kapışamaz.

Bak düşün PES de bile.

1|2
    0|0
    • pes'e göre mi oyuncuları begeniyosun?

• Ben hiç bir erkeği beğenmiyorum ama beğenenlere saygı duyarım.

Sadece kıyaslamak hata diyorum.

Yok hata değil aynı ayarda diyorsan ikisinin bonservis fiyatlarına bir bak derim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• gs nin tüm futbolcuları real madrid ve barcelaonunkilerle kıyaslanacak diye bir kural mı geldi diyorum:)))

0|0
    0|0
  • iyi de karşılaştırılmaları bile mantıksız değil mi? sabri messi gibi olmasa da buna benzer bir şey olmuş. tabi ki alonso.

0|0
    0|0
  • Xabi Alonso tabi

0|0
    0|0
  • felipe on numara

0|0
    0|0
  • meloşu seviyorum ben :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• xabi alonso tabiki

0|0
    0|0
  • şakamısın ya felipe melo kim allah aşkına selçuk şahinle kıyaslasan neyse:D:D xabi alonso dünyanın sayılı liberolarından 10 içinde diyim meloyu ilk 100 e almazlar :D adam altın bidonu aldı

0|1
    0|0
  • GSliyim. melo xabi alonsoyla karşılaştırılacak ayarda bile değil. alonso istikrar abidesi. melonun istiktarlı olduğu tek şey dengesiz tavırları:)

0|1
    0|0
  • yuhh artık bu 2 oyuncuyu kıyaslayabiliyosan sen öl ya valla. melo nerenin iti oluyo ya.

0|0
    0|0
  • Oynadığı takımları karşılaştırarak çok kolay çözerdin sorununu dostum.

0|0
    0|0
  • soru mu bu tabiki xabi alonso

0|0
    0|0
    • kızlar futboldan ne kadar anladıklarını göstermiş anket sonuçlarına bakılırsa

• Xabi Alonso'yla Felipe Melo'yu karşılaştırabilen adamın herhangi bir futbol bilgisi yoktur.

0|1
    0|0
    • niyeymiş fenerli ? Melo'nun ne eksiği var alonsodan?

• Ben Galatasaraylıyım angut arkadaşım. Objektif olucaksın.

• İyi ki kendini gizlemişsin. Yoksa çok fena dışlanırdın söyleyeyim. Sorduğun soruyu hangi mantıkla sordun :) bence alonso

0|1
    0|0
  • yuhh yaa kıyasa bak xabi alonso ile melo'yu kıyaslıyor xabi alanso tabiki.. bu gs taraftarı iyice abarttı olayı..

1|0
    0|0
  • oynadıkları takımdan yeterince belli olmuyor mu ? :)

0|2
    0|0
    • en net cevap olmuş

• 2000 de de aynısı diyorlardı :)

• Türkiye liginden iki oyuncu söylese bu cevabı veremezdim , bekirin selçuk şahinin fenerbahçede , sabrinin gökhan zanın galatasarayda , velinin beşiktaşta oynadığı bi ligden bahsediyoruz

• Karşılaştırmak bile gereksiz bence. Tabi ki Xabi alonso.

0|1
    0|0
  • xabi alanso maç başına 14 kilometre koşuyor... bunu bilmen yeterli sanırım... melo gibi kenar mhalle futbolundan yetişmedi o

0|1
    0|0
  • amq xabi ile meloyu kıyaslamak messi ile burak yılmazı kıyaslamak gibi bişey

0|2
    0|0
    • yine 2 gol attı kral! çekemiyosunuz futbolcularımızı !

• bende galatasaraylıyım kardeş hemde fanatikte yani kıyaslama saçma

• melo yürekten oynuyor gol atamadı diye çok düşmanlık gördü bu sene işi zor

0|0
    0|0
  • Neden böyle bir soru sordun.Galatasaraylıyım ama kişilik olarak ikisini de sevmem.Oyunculuk olarak ise Xabi Alonso yu tartışmaya bile gerek yok.

0|0
    0|0
  • B: Xabi alonso

0|0
    0|0
  • Selçuk Şahin.

1|1
    0|0
  • bu soruyu sormansdan utanman gerkr dostum melo kım kı alonsoyla kıyaslanacak ha yaptıgı hal ve harektler sadece gs taraftarının sevgısını kazandırmaya yetıyr

0|0
    0|0
  • karşılastırdıkların denk mı sankı (((: xabi alonso diyosun karsısındakıne bak melo

kapıya bağlamam onu ((:

0|0
    0|0
  • Bunu soru olarak sorman bile xabi ye hakarettir..

0|0
    0|0
    • niye melo zamanında 25 milyon euro'ya juventus'a gitmiş adam.

• Erkekler Devam
    22
Yükleniyor...