Selçuk inan & xavi hernandez hangisi daha iyi ?

ikiside aynı tip oyuncunlar ve aynı bölgede oynuyor sizce Selçuk inan & xavi hernandez hangisi daha iyi ?

• Selçuk inan
    51% (24)36% (19)43% (43)Oy Ver
  • Xavi hernandez
    49% (23)64% (34)57% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bir galatasaraylı ve selçuk hayranı olarak sana çüş diyorum. futbolu bilmiyorsan git çayda çıra oyna. zeybek oyna. halay çek. balık tut. futbol konuşma. xavi dünyanın en iyi 5 futbolcusu arasındadır.

0|1
    0|0
    • sen galatasaraylı olamazsın selçuk inan avrupada her takımda oynar barcelonada oynasın xaviden çok daha fazla katkı verir ezik.

• hacı he de geç futboldan anlamıyo pek bende gsliyimde abi xavi nere selçuk nere.

• selçuk barcelonada oynasa şimdiki performansının 5 katına çıkar. ama yinede xaviye yetişemez. ben gerçekçi konuştuğum için bana ezik dedin. sen olaya duygusal bakıyorsun. belliki koyu galatasaraylısın. ama yinede xavi bir numaradır. bunu ben değil dünyadaki bütün futbol otoriteleri söyler. transfermarket e girip karşılaştırabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• selçuk şahin nerede?

0|0
    0|0
  • Selçuk koskoca Türkiye şampiyonluğu yaşamış Xavi ne yapmış olabilmiş mi Türkiyede şampiyon hayır olamamış demek ki neymiş Xavi futbolcu falan değilmiş

1|0
    0|0
  • Selçuk inan tartısmasız

0|0
    0|0
  • Yine saçmalama bir soru...

0|1
    0|0
    • niye ?

• selçuk avrupanın her takımında oynar barcada oynasın xaviden çok çok daha fazla katkı verir.

• Ya hay Allah'ım oynaması önemli mi? Rüştü'de Barcelona'da oynamıştı. Xavi ve Selçuk kıyaslanamaz. Selçuk İnan şu anda Türkiye'nin en iyi 3 orta sahasından birisidir ama La Liga'nın bir oyuncusunu dahi kıyaslamak mantıksız.

• haklıyım ama dimi

0|0
    0|0
  • selçuk şahin en iyisi.

0|0
    0|1
    • renktaş o dünyanın en iyi ortasahası :D:D.

• sen geçen gs barçadan iyi diyensin dime düşündüm düşündüm bencede öyle.

• nasıl anlamadım?

• Biz ona Xelçuk diyoruz ona benzetiyoruz Ondan iyi olamaz tabiki Xavi

0|0
    0|0
  • Selçuk Hernandez

0|0
    0|0
  • Soruya bak hizaya gel, ne içtin sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...