Nasıl zayıflarım?

arkadaşlar benim bir 10 kilo fazlam var. diyet yapıyorum birde hareketli olmaya çalışıyorum. Ayrıca yeşil çay içiyorum hergün. sizin tavsiyeleriniz var mı hem sağlıklı hem hızlı zayıflatacak. ne yapmalıyım yani çok takıntı yapmaya başladım artık kilolarımı.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• diyet derken? nasıl mesela

0|0
    0|0
    • ya aslında çok sıkı bir diyet değil mesela pilav yiyeceksem 1 kaşık yiyorum. çorba ve salatayı bir kase yiyorum bazen iki bazen üç öğün yiyorum. acıkınca meyve yiyorum yeşil çay içiyorum daha yenu başladım umarım işe yarar

• diyetisyene gitmeyi / gelmeyi dene

• ya belirli bir programa uyamıyorum malesef o yüzden gitmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• 10.000 adim at bol su iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• haftada 3 defa aç karna kardiyo yap beslenmeyi düzene sok ekmek yeme tatlı yeme bir ayda 5 kg rahat verirsin

0|0
    0|0
    • dediğin gibi yapmayı düşünüyorum :) ekmek olarak tam buğday ya da çavdar yiyorum kahvaltıda iki dilim.

• inşallah ya çok teşekkür ederim :)

• ben teşekkür ederim

• hızlı zayıflamak sağlıklı değil diyetisyene git fazlan yok zaten 10 kilo verdikten sonra koruma programına geçer sende dikkat eder almazsın kilolarını geri

0|0
    0|0
    • 2-3 günde bir kilo vermişim bile :D

• Gel yardımcı olım

0|0
    0|0
  • Zayıflamanın en kolay ve en etkili çözümlerinden birtanesi de ekmeği çok az yemektir. Dene ve gör!!!

0|0
    0|0
  • çayla falan olacak iş değil bu girecen bir spor salonuna fittnes yapacan

0|0
    0|0
  • kelepçe vs taktrabilirsin

0|0
    0|0
    • oldu canım öleyim bari. o kadarda kilolu değilim yani. ne gıcık insanlar var.

• Düzenli olarak yüz...

0|0
    0|0
    • yüzme ne kadar sürede zayiflatir, birde fiziği güzelleştirir mi? bizim burdaki yüzme kursuna yazilcamda onu bekliyorum. birde haftada iki gün yeterli mi?

• peki çok teşekkür ederim :)

• Ne demek, rica ederim:) Fakat spora başlayınca, aksatma, daimiyet önemli, bir hatırlatma:)

• mesaj yaz beslenme ve antreman hakkında bilgi veriyim

0|0
    0|0
  • Bol bol seks yap.. Çok faydası oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle hamur işilerini , şekerli yiyeceklir kısıtla mesela çay içtiğinde çayına şeker atma gec vakitte bişe yememelisin yemek vaktinde tabağına aldığın kadarını yemelisin 2. tabak asla hergün sabah kalktığında ılık suya limon sıkıp iç yağları yakmaya yardımcı olur

0|0
    1|0
    • çaya çok az şeker atıyorum artık :) ya sabah ılık suya limon sıkıp içince gerçekten zayiflaniyo mu daha öncede demişlerdi bunu. birde onu içtikten ne kadars süre sonra yemek yemeliyim

• Yarın yapcam o ılık suyu :D Sağol :)

• Rica ederim inşallah faydasını görürsün :)

• kickboxa başla gerçekten haftada 3 veya 4 gün gidersen yaklaşık 1.5 ayda zayıflarsın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ip atla

0|0
    0|0
Yükleniyor...