Sevgililer günüde sap gibi görünmemek için ne yapmak gerekir ?

malum sevgililer günü ve ben hayatımda 1 kez bile sevgililer günü kutlamadım ya :( yaşıtlarım sözlendi nişanlandı ben daha sevgili bile bulamadım moralim çok bozuluyor yakın arkadaşlarım biliyor yanlız olduğumu da en azından girdiğim farklı bir ortamda sap gibi gözükmeyeyim ne yapmalıyım ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kader Rabbim belki senin beinm gibi yanllzar için en iyinin karşımıza çıkmasını istiyodur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Madem hepimiz yalnızız neden yalnızız

0|1
    0|0
  • Benle takıl:P

0|0
    0|0
  • yaa üstüne alınma ama bizim millet ne kadar hemenden evlenme nişanlanma meraklısı yaa hayırlısı geç olsun güç olmasın taktığın dert bu olsun kader kısmet işi bunlar..

0|0
    0|0
  • daha 4 günün var hemen kendine bir sevgili yap ıdareten

0|0
    0|0
  • ortalarda görünmemek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• valla o gün evden çıkma.facebook da twitter da güncelleme yapma.kimse senden haber almayınca ve görmeyince çok fantastik bir buluşma içinde olduğunu düşünebilir :D

şaka bir yana dert etmeyin bunları.dışarı çıkıp ellerinde güller,hediyeler yürüyen çiftleri görünce içim parçalanıyor benim.pavlovun köpeği gibi hepsi.mecburiyetten alınan çiçeği kim ister ki.

0|0
    0|0
  • ben o gün evden çıkmam banane yaa ..benimde yok sevgilim .. hemde 27 yaşındayım .. bir kere bile sevgililer gününde sevgilim olmadı .. güzelde bir kızım ama şans işte yada çok seçiciyiz

0|0
    0|0
  • otur evde o gün.

0|0
    0|0
  • normal hayatina devam et..

0|0
    0|0
Yükleniyor...