Amatör ünlüler hakkın da ne düşünüyorsunuz ?

bana göre çok iyi söyleyen ve güzel sanat yapan amatör insanlar var kimini severek dinlerim , peki sizler ne düşünüyorsunuz , arabeks rap e hiç girmiyorum :) sorum da onu kasdetmedim ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabi :)

unutmayınızın dinlediğiniz profesyöneller de bir gün amatördü :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• çogu amatör su anda zirve de olan ve sarkilari heryerde çalan sanatçilara bin basar, amatörlerde ses var bazi sarkiciyim diye dolasanlarin sesini duzeltiyorlar studyoda

0|0
    0|0
    • :) aynen düzeltme de var dimi , tanıdığım bazı amatörlerin yanında bile sesi muhteşem çıkıyor amatör seviyorum ama arabeks rap hayır :)

• amatör olup da çok çok iyi olanlar var, ünlü olup da hiç bi halt olmayanlar olduğu gibi :D

0|0
    0|0
  • tabiki benim extreme kapatisesinde olduğum durumdur yabancılar çook seviyo amatörleri

0|0
    0|0
    • yabancılar derken ? sence amatör müzik kalkmalımı kalkmamalımı :)

• tarzını sevdim :)

• :) mütevaziliğin göz kamaştırıcı ama , sen zaten o gözlerinle güzel bakıyordun , bende iki saliselik önlerin den geçtim bana da sıçradı güzellik .)

• bu zamanda herkes şarkıcı herkes ünlü her şarkı sölyeni sanatçı die tepeye çıkarıyolar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba hayataynasnyansıması.

Yani Ben Böyle Konuşmayı Sevmem Ama, Ajdar'ı Örnek Almadıkları Sürece Başarılar Dilerim <3

0|0
    0|0
    • merhaba güzel arkadaşım , güzel dileklerin için teşekkür ederim insancıl olduğun için . dilerim sen de hep başarılı olursun hayatın da .

• rica ederim sen iyi bir insan olamasaydın iyi yansıyamazdı düşüncelerim de , azmin sonu zafer demiş atalarımız , umarım bir gün herkes hedeflerine ulaşır .

• Bir gün amatördü?

Bir zamanlar amatördü desen =) çünkü diğer türlü o sanatçının amatörlüğü 1 gün sürdü anlamına geliyor ki bu biraz garip oluyor.

Ben dinlerim hatta amatör daha çok dinlerim. Zamanında youtube de izlediğim daha sora ünlü olmuş bir çok insan oldu.

0|0
    0|0
    • arkadaşım nere çektin :)

__ şöför bey ne zaman kalkıcak

__ sen otur kalkıcak abla :)

__ anne dur ben verim

__ olmaz kızım benim ki zaten bozuk :)

__ benim ki de bozulucak anne :)

Türkçe bu nere çekersen :) teşekkürler yorumun için .)

• Bu linkteki kadında amatördü bir zamanlar.

youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI

0|0
    0|0
    • :) doğrudur sanatla uğraşan biri pırt diyip ana karnın dan fırlayıp ünlü olmamıştır en nihayetin de aşamaları yaşamıştır :) teşekkürler .

• Tavsiye ederim güzel çalışmaları var. Hatta aynı müziği birde şu videoda dinle youtube.com/watch?v=RsV3bGPMTXo

• çok teşekkür ederim , kaman güzel bi sanat başarılı bir eserin doğumuna sahip ama bana göre değil hüzün kokuyor her bir salisesi , ben biraz daha pop yada hızlı mod dan yanayım .sağol düşüncelerin için .

Yükleniyor...