Arkadaşlar fitnessa yeni başlıcam bir spor geçmişim yok program buldum ama nasıldır bilmiyorum?

adamın biri güzel bir yazı dizisi hazırlamış gibi bir bakıp incelerseniz sevinirim nasıldır uygulanır mı?
http://www.kasvekuvvet.net/yeni-baslayanlar-icin-vucut-gelistirme.html

Güncellemeler:
arkadaşlar herkeze linkini attığım siteyi öneriyorum adamlar hakkaten güzel yapmışlar seni sıfırdan alıp makine gibi yapıyolar. 1. aydan 6. ay ve sonrası için program var yaptığım tek değişiklik. haftada 3 gün değilde haftada 4 gün yapıyorum. yani iki gün gidip 1 gün dinleniyorum. bide programın sonuna kondisyon antrenmanı ekledim bandda 10 dk hızlı tempo yürüyorum 15 dk sonra 10 kendimi soğumaya alıyorum.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• kısaca göz gezdirdim bence tamamen boş senin gelişimine göre programların sekillenir ve vucudun her zaman hasarlı bir bölgesi vardir geç gelişen mesela benim omuzlarım rahat gelişirken gögüslerimde az gelişme vardi

0|0
    0|0
    • e kardeşim nasıl yapıcaz peki şimdi ben burada spor salonuna yazıldım ama yurt dışındayım adamların dilinide bilmiyorum henüz

• eyvalla kardeşim saolasın bide bildiğin güzel bir site var mı? insanları doğru yönlendiren hani bir yandan da dier sitelere bakıyorumda bilmediğim halde görüyorumki millet götünden element uydurmuş.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasıl kaydoldun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...