Karşınızdaki insanın yüz hatlarına baktığınızda 'burnuna' ne kadar dikkat edersiniz?

Karşınızdaki insanın yüz hatlarına baktığınızda 'burnuna' ne kadar dikkat edersiniz ya da dikkat ettiğiniz ilk yerlerden biri burun olur mu?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• başkasını bilmem ama ben burna çok bakarım burun bana bakmıyor ama.

yüze ilk baktığımda ilk dikkatimi çeken burundur halbuki başka insanlar göze bakar, dudağa bakar, gamzeye bakar. bir insanın burnu ne kadar düzgün ve orantılı ise yüzü de bir o kadar hoş görünüyor. burunun estetik ve düzgün olması gerekiyor, burnu düzgün olmayan insanlarda estetik ameliyat ile şekil verdiriyor burnuna, burun görüntü bakımından önemli bir uzuv. demekki nefes alınan, sümük atılan bu organ görüntü bakımından önem taşıyor. allah düşmanıma bile patlıcan gibi burun vermesin. amin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• en son dikkat edeceğim yer olur sanırım.

0|0
    0|0
  • Çok uzun dikkat çekici burnu yoksa dikkatimi çekmez..

0|0
    0|0
  • Hatunsa meme ve popo ilk bakılacak sırasında yer alır , erkekse ne marka sigara içiyor diye eline bakarım

0|0
    0|0
  • burun fetişisti değilim. tümevarımcı değil, tümdengelimciyim. yani ilk önce genel değerlendirme yaparım.

0|0
    0|0
  • Yüz hatlarına pek dikkat etmiyorum... Edersemde gözlerine bakarım zaten...

Burunla fazla ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Burun çok önemli la... Sivri olmalı sivri...

0|0
    0|0
  • gözlerı olabılır.. bakısı farklıysa bırdaha bakmam:)

0|0
    0|0
  • burnu kadar dikkat ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bergerac burnu değilse sahip olunan, ilgimi çekmez kolay kolay.

0|0
    0|0
  • burun önemli bence çünkü yüzün tam ortasında yani uçarı kaçarı yok görürsün onu.ben buruna gözlere çok dikkat ederim mesela.

0|0
    0|0
  • burun sonlardadır benim için.

gözler önemli

0|0
    0|0
  • Çok dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Yuz hatlarinda ilk gozume carpan burun ve dudaklar olur.

0|0
    0|0
  • Gözlerine bakarım. Burna önem vermem. Ha sen estetik yaptırmaya karar verdiysen. Şahsi fikrim öyle bir şey yapma. Beni zamanında sinema-tvnin içinden biri vazgeçirdi. Sağlam küfürler ederek hem de ;).

0|0
    0|0
Yükleniyor...