Euro 2016 ve Türkiye?

Bu gün açıklanan kadro muhtemel turnuva kadrosuymuş ama yasin, olcay, cenk tosun nasıl kadroya alınabiliyor bilgisi olan varsa aydınlatsın ha bide forvet olarak ne zaman ne yapacagı belli olmayan bir burak yok mu l*n bu memlekette başka forvet? Halı sahada kime sorsam her kez forvet oyuncusuda ondan merak ediyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İsmail köybaşının ne işi var ya 😂

Bu turnuva kadrosu değil

0|0
    0|0
    • Kardeşim inş. öyledir aklım gitti, caner falan sakatlıktan çıkıp form tusa bari yoksa solda hasan ali önünde de arda oynarsa hasanı net bıçaklar arda

• Sorma keşke onu devşirseler :D mehmet topaldan daha iyi hem defans yönü hem hucum yönü olarak aurelio gibi

• Aynen, acayip biri, fiziği falan yok zayıf hem de

Kızlar Ne Diyor 1

• Açıklanan kadro Katar ve Yunanistan'la yapacağımız hazırlık maçının kadrosu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yunus mallı gibi isimler başta olmak üzere deneme amaçlı çağrıldılar , cenk burak ve muhammet demirden başka düzgün forvet yok beğenmediğin adamların gol ortalaması iyi

0|0
    0|0
  • buraktan baska forvet varsa cık sen oyna beyınsız... bır kerede çenenizi kapayın l*n karı gibi her kadroyu gördukten sonra dır dır konuşuyorsunuz

0|1
    0|0
    • * öküzü senin muz yemişliğin kadar benim futbolda maymun sikmişliğim var bahsettiğim adamlar turnuvada saç baş yoldurursa gelir önce seni mikerim haberin olsun.

• Muhammet demir Gaziantepli forvet bu adam harika oynuyo hersene kendni gelistiriyo birde frikik atmaya basladi bide yunus mallı eklencek benim anladigim Koray Günter gelecek yılların en iyi defans oyuncuları listesindeydi onuda kaybettik galiba alper potuk yusuf Erdoğan sinan gümüş gibi oyuncular umarim form tutarda bizde futbol izleriz insAllah bizim futbolcularda olmayan tek şey fizik hepsinde bir gram kas yok ama gökhan töre kendine gerçekten bakiyor o fizik ne öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...