Nasıl kaşe çıkartabilirim? ACİL?

işe gitmemek için dilekçe yazdım ve voleybol maçım olduğunu söyledim. Dilekçeyi kabul ettiler ancak haftaya salıya kadar kaşeletip, kurum izni olduğunu görmek istediler bende tamam dedim fakat öyle bir şey yok ve benim acilen sahte kaşe bulup bir kulüp adına kaşe basmam lazım. Nasıl ve nerede yapabilirim? Nasıl çözebilirim bu durumu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Gisesi ola bir kluba git rusvet ver giselesinler
    Ama yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi bir kaşe basan matbaa ve ya kırtasiyeden yaptırabilirsin.. Ama evrakta sahtecilik 2-6 yıl hapis cezası ile yargılatır demedi deme..

0|0
    0|0
    • bildiğiniz bir yer var mı? Bir de kaşenin içinde voleybol federasyonu amblemi olması gerekiyor onların kaşeleri o şekilde. Nasıl ayarlanıyo istediğimiz şekildeki kaşe

• Sen vereceksin amblemi çıktısını ver yaparlar. Bildiğim yer Ankara ise var.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evrakta sahtecilik yapmanin bedeli ağırdır. Pişman olacaksın ki evrağı teslim edeceğin insanlarin kulağı deliktir. Senin ne haltlar karıştırdığını emin ol öğrenirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok zor dostum

0|0
    0|0
  • sahte kaşeyi hiç bir kaşeci yapmaz sen resmi kurum evrağı getirmeden sahte kaşe yapanlardan 1500-2000 den aşağı para almaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...