Arkadaşımın eski konuştuğu kişiyle konuşuyorum

Arkadaşlar Ben arkadaşımın eski konuştuğu kişiyle konuşuyorum çıkmadılar ama arkadaşımla konuştuğum kişi bi gece benden çok hoşlandığını ve bu hoşlantının önceden de olduğunu söyledi nasıl oldu bilmiyorum çıkmaya başladık bu konuştgüm kişiyle aynı sınıftayız en yakın arkadaşım duysa benimle arkadaşlığını bitiribiirlir ayrılmak istiyorum ama bırakmıyo napmalıyım

Lütfen cevap verin

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu nasıl ayrılmak istiyorum bırakmıyor.Sene 2013 allah aşkına,2 tane hakaret seviyesinde laf söyle tipsiz,kişiliksiz vs. biraz laf arbedesi olur ayrılırsınız sonra.

Hıı çocuk hard kişiliksiz olur,kabullenirse bu durumu savcılığa suç duyurusunda bulun,beni taciz ediyor diye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hoşlantıdan ileri bir duygu yoksa içinde ayrılmalısın. Bunu da yüz yüze yapma sakın çünkü yüz yüze ayrılmak istediğinde çok ayrılmamak için ısrar edicektir. Mesaj atarak ayrılabilir ben bunu arkadaşıma daha fazla yapamam gibi bir mesajla nokta koyarsın ilişkine daha arayıpta sormazsın. Elber ısrar etmeyı bırakıcaktır sen ilisiz alakasız davranırsan

0|0
    0|0
  • Ya bu bir sorun ya da soru değil...

Bu iki şıklı bir sınav.

Aşağıdakilerden hangisini tercih ediyorsun?

A) Arkadaşın

B) Sevgilin

Cevabı ver yoluna devam et...

0|0
    0|0
  • nemi yapmalısın.. hersey ortada.. bı secım yapmalısın.. ama arkadaslıklar herzaman önemlıdır..

0|0
    0|0
  • işinize gelmiyo

0|0
    0|0
  • ee ama sen hak etmişsin

0|0
    0|0
  • hiç başlamamalıydın

0|0
    0|0
  • arkadaşına ihanet ediyorsun bence bitir zaten o cocuğunda amacı belli

0|0
    0|0
  • arkadaşının eski sevgilisi falan mıydı

0|0
    0|0
    • Hayir onceden konusuyorlardi sadece

• ilişkin olacak diye arkadaşın konuşmayacaksa, senin yerinde olsam sallamazdım

• nereye çıkıyonuz benide çıkarın oraya.

0|0
    0|0
  • nasıl bırakmıyor anlamadım ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sonunu bilmediğin şeyin peşinden gitmeyecekmişsin demkki.bu olayı yavas yavas arkadasıına anltsan iyi olur eğer o çocukdan ayrılırsan da muhtemel bunu sadece arkdsın değil tm sınıf öğrenr bunu duyn arkdsn o zmn daha çok kızp bırakır seni

0|0
    0|0
    • Arkadasligini bitirir dedigim kisi benimen yakin arkadasim konustugum oglanla alakasi yok konustugim kisi onceden onemsiz bi arkadasimla konusuyordu benim icim en.yakim arkadasim onemli sadece onun kizmamasi icin ne yapmaliyim

• Zamana biraksam yanlis mi yapmis olurum

• ogrendignde sana olan guveni sarsılır eğer şimdi söylemeyip zamana bırakırsn

• bilmiyorum ama bu hiç hoş değil bence.. çocukla konuş ve anlat

0|0
    0|0
  • bırakmıyorsa mahvoldun :(

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • bence sakın öyle bi risk alma hiçbişey arkadaşından daha önemli olmamalı ben öyle bi hata yaptım ve 10 yıllık arkadaşımla yollarımız sonsuza kadar ayrıldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...